JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

AE NEWS: Česká justiční mafie v akci: Černoch z Afriky dnes dostal u litoměřického soudu pouhé 2 roky léčení a jako “vězení” za znásilnění nezletilé české dívky, zatímco Adam B. Bartoš se nedočkal spravedlnosti ani u Ústavního soudu, který mu potvrdil rovněž trest na 2 roky s podmínkou na 3 roky za vydavatelskou a dokumentační činnost! Znásilnění a neomezená svoboda slova v ČR tak podle českých soudů zasluhuje stejné tresty? Za krádež dvou koblih a 15 čokolád v době nouzového stavu český soud rovněž napařil 2 roky! Jiný český soud za 28 rostlinek konopí na dvorku pro vlastní spotřebu napařil muži 6 let natvrdo! A za pouhé slovní a písemné schvalování smrti českých žoldáků v Afghánistánu hrozí muži až 15 let!

ČESKO: Dnes se sesypaly stovky rozhořčených emailů od čtenářů, kteří jsou pobouření skandálním rozhodnutím litoměřického okresního soudu.

Černošský migrant Abdallah Ibrahim Diallo z Libye, který vloni v červnu v obci Lukavec na Litoměřicku znásilnil nezletilou českou dívku a poté ji ještě okradl o mobilní telefon a sluchátka, dnes dostal u soudu v Litoměřicích trest jen 2 roky natvrdo.

Soud vůbec nevzal do úvahy, že cizinec znásilnil nezletilou dívku, která podle informací šla ze školy, v době činu jí bylo pouhých 15 let. Soud uložil dvouletý trest proto, že pachatel prý je duševně nemocný a trpí schizofrenií.

Když jsem si to dnes přečetl, popadl mně neuvěřitelný vztek, protože to znamená, že v ČR je vymalováno. Německé soudní procesy se kompletně překopírovaly do českého protektorátního soudnictví se vším všudy.

Tady v Německu skoro všichni pachatelé násilných trestných činů z řad migrantů a uprchlíků po dopadení končí stejně, to znamená s diagnózou, že jsou duševně nemocní a soudy jim nařizují několik měsíců vězení, které ovšem neprobíhají ve věznicích, ale v léčebnách.

Eritrejec, který vloni v červenci ve Frankfurtu nad Mohanem shodil do kolejiště matku s dítětem, rovněž nebyl obviněn z terorismu, ale byla mu diagnostikována duševní porucha a byl v tichosti odklizen, kauza byla zametena pod koberec. To proto, aby nevypukly nepokoje proti migrantům. Když 19. prosince 2016 vjel arabský terorista Anis Amrim kamionem do lidí na Vánočních trzích v Berlíně, pachatel byl zatčen, vyšetřen a prokuratura oznámila, že trpí duševní nemocí. Rovněž v tichosti odklizen.

Dva roky natvrdo za znásilnění i za příliš nepohodlnou svobodu slova

Nemá ani smysl, abych teď vyhledával další útoky arabských migrantů tady v Německu, kde pokaždé se ukázalo, že útočili nikoliv teroristé, ale jenom duševně nemocní lidé. A když teď vidím, jaké rozsudky padají v České republice v Litoměřicích, že černoch znásilnil nezletilé české dítě, protože je prý duševně nemocný a trpí schizofrenií, tak to znamená, že české soudy oficiálně začaly v ČR chránit migranty, černošské pachatele trestných činů, aby zahladily a zamaskovaly skutečnost, že tato migrace má za cíl zlikvidovat bílou rasu v Evropě.

Procesy z německých soudů se okopírovaly do ČR v rámci procesů řízení a odteď budou vrazi, násilníci a teroristé z řad migrantů justiční mafií chráněni a kdykoliv provedou jakýkoliv trestný čin, jejich věc bude příslušným soudem ošetřena a přikryta. Přesně totéž probíhá u soudů zde v Německu jako na běžícím pásu. A pokud nechápete, co je to justiční mafie, tak si to teď vysvětlíme. A nachystejte si sáčky na zvracení, ať si nezkratujete klávesnici u počítače.

Adam B. Bartoš

Dnešní den se nesoudilo jenom v Litoměřicích, ale i v Brně. Ústavni soud v Brně totiž zamítl dovolání Adama B. Bartoše, předsedy Národní demokracie, který se odvolával proti dvouletému trestu se zkušební lhůtou na 3 roky, který dostal za vydávaní údajně antisemitských knih, článků a komentářů.

Adam B. Bartoš namítal, že soudy nižší instance se vůbec nezabývaly zkoumáním předmětných knih po vědecké a historické stránce, vynesly totiž rozsudky bianco a víceméně si přiznejme, že na objednávku ze shora.

Česká kotlina je zemí Židů, vedle toho Praha je okultním centrem světového židovstva a vydávat v takové zemi analytické a studijní knihy zkoumající pravdivost, nebo případné nesrovnalosti o některých nedotknutelných věcech jako je holokaust, nebo tzv. Židovská otázka v Evropě, je do značné míry sebevražda.

Větší trest za krádež dvou koblih a 15 tabulek čokolád než za brutální znásilnění českého dítěte černým migrantem z Afriky

A těžko Adam B. Bartoš může čekat, že se mu dostane spravedlnosti u českých soudů, které jsou kompletně pod kontrolou židovských rodin od roku 1989, veškeré zákony, novely, exekuční řád, nový občanský zákoník, paragrafy o podpoře hnutí nebo popírání, to všechno bylo do českého právního řádu nasunuto na ochranu židovských procesů řízení v zemi po převratu v roce 1989.

Stačí se podívat na všechny významné soudce, soudní senáty a vysoké soudní činitele v ČR, vyjedete si jejich rodovou genealogii, a musí vám být jasné, proč psaní a publikování vědeckých knih zkoumajících historii Židů v českých zemích je zapovězeno judeokracií, tedy justiční židovskou skrytou vládou nad ČR. Jak jinak si vysvětlit, že násilník v podobě Afričana znásilňující nezletilé dítě dostane 2 roky, což je stejně, jako dostal Adam B. Baroš za pouhé vydávání historické, avšak někomu nepohodlné literatury faktu. To je naprosté šílenství, co se děje v české kotlině. Svoboda slova neexistuje, není po ní už ani stopy.

Ukradnete 15 tabulek tohoto zboží plus dvě koblihy od Penamu a dostanete větší trest, než při znásilnění dítěte. Musíte být ale černoch a migrant, jinak to nefunguje.

A to zdaleka není všechno. Muž z Ústí nad Labem v době Nouzového stavu v ČR ukradl dvě koblihy a 15 tabulek čokolád. Od plzeňského okresního soudu za to dostal natvrdo 2 roky a 2 měsíce. Ano, slyšíte správně. Za dvě koblihy a 15 čokolád půjde sedět v nosaté české kotlině na delší dobu, než migrant z Afriky, který znásilnil a ještě navíc okradl nezletilou dívku. Tomu se říká české nosaté právo namířené proti českým občanům, proti českým gójům.

A to zdaleka není všechno, protože čelisti justiční mafie v ČR napařily muži z Hodonínska celkem 6 let natvrdo za to, že si na dvorku pěstoval 28 rostlinek konopí pro svoji vlastní potřebu a zdravotní účely. Rostlinky rostly volně na dvorku, nešlo o tajnou farmu za účelem zisku. Justiční mafie se ale rozhodla rodinu zlikvidovat a muž tak poputuje na 6 let do kriminálu, což je 3x delší trest, než dostal zmíněný Abdallah Ibrahim Diallo u soudu v Litoměřicích. Panečku, to je síla. Za pár rostlinek na 6 let do kriminálu. A to pořád není všechno.

Celkem 7,5x větší trest za napsání letáku než za znásilnění dítěte!

Jistě si pamatujete, že jistý Jiří Kopřiva rozlepoval po Praze letáky, které chválily čin afghánského Talibanu, který před časem zabil 3 české vojáky na misi. Na letácích byli Afghánci v podstatě vykresleni jako obránci před okupací a okupanty. Jiří Kopřiva to fakticky vystihl z pohledu Afghánců správně, ale českou armádu, generální štáb a především pro-americké podpindos v české vládě rozzuřil k nepříčetnosti. Prokuratura v Praze proto pro něj navrhuje drakonických 15 let natvrdo, což by se zapsalo asi do nějaké české knihy rekordů v seznamu nejvíce nepřiměřených trestů v dějinách českých zemí.

Skupina vojáků AČR na okupační misi v Afghánistánu.

Za pár vět a za pár slov by si tak šel sednout na více jak 7x delší dobu než Abdallah Ibrahim Diallo, který vloni u Lukavce znásilnil a okradl nezletilou dívku. To je síla, že? Toto všechno jsou poznávací značky justiční mafie v ČR. Je to produkt judeokracie, tedy rozsudků namířených na jedné straně proti českým občanům, ale na straně druhé rozsudků chránících migranty, uprchlíky, násilníky, černochy, arabské teroristy, muslimské gangy atd. Národ nemá šanci na přežití, pokud si nevezme justiční moc zpět do svých rukou. A to je možné pouze změnou politického režimu v ČR. A to je možné jen jiným výsledkem voleb. A jiný výsledek voleb je možný jen při dostatečné konceptuální gramotnosti obyvatelstva.

Justiční mafii lze porazit jen odvolatelností soudců podle vzoru Maďarska

Není to běh na krátkou trať, protože změna je možná jen z kruhu tradiční rodiny, která vychová nové kádry, konceptuálně gramotné vůdce, vlastence a hlavně, hlavně a především Čechy! Protože nám chybí Češi s velkým Č! Dnes čelíme situaci úpadku a likvidace českého národa, českého jazyka, český prezident jezdí po světě a prohlašuje, že je Žid, namísto aby prohlašoval, že je Čech, český parlament spíše připomíná izraelský Knesset, kde se přijímají usnesení na ochranu a obranu židovského státu a jeho politik, včetně anexí syrského a palestinského území. Izraelský velvyslanec si předvolává na kobereček českého ministra zahraničí kvůli tomu, že kritizoval plán Izraele na další anexi Západního břehu, a když migrant z Afriky znásilní a okrade české dítě, tak justiční mafie ho přikryje příběhem o duševní poruše a dostane 2 roky léčení, které po 6 měsících navíc lze po přezkoumání konzilia změnit na léčbu ambulantní, rozuměj docházkovou.

Už brzy bude na svobodě na podmínečné propuštění, polovinu trestu již má za sebou.

A pozor, na jednu věc jsme skoro zapomněli. Abdallah Ibrahim Diallo je ve vazbě od loňského června, a protože doba ve vazbě se započítává do trestu, bude moci být Abdallah Ibrahim Diallo za pár dní propuštěn na podmínku, protože má za sebou již polovinu trestu. A přesně takhle v ČR funguje justiční mafie. Takže, napsat leták proti českým žoldákům je v české judeokracii 7x těžší zločin než znásilnění a ještě okradení českého dítěte. Tyto procesy půjde změnit jen tehdy, pokud v ČR bude zavedena odvolatelnost soudců jako v Maďarsku! Všechny vlastenecké strany v ČR by si měly tento bod dát do svých volebních programů dříve, než bude pro český národ pozdě!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Odeslat komentář