JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

BÍLÁ SVINĚ, STARÁ SVINĚ … ZNÍ PO EU

EVROPA: Je to docela masakr a sluníčka se dál přiblble culí na migranty a nastavují levou tvář, aby je do pravé mohli bodnout. Evropa černá a Afrika se neustále rozmnožuje a potřebuje prostor k přežití. Tak se rozhodlo za bílé Evropany a nabídla se migrantům naše země na stříbrném podnose a kdo chce přežít, leze těm hajzlům do prdele. Skoro to vypadá v doufání těchto vítačů, že je mine zlý osud a migranti je vezmou na milost, až to tady všechno přeberou. Tahle naivita mi bere dech a nechápu tupost těchto lidí. Napřed zlikvidují ty, co proti nim budou bojovat a pak ten zbytek.

Bílý člověk je pro ně zbytečný tvor a jen zabírá místo na zemi a ještě blbec dělá uhlíkovou stopu. No to přece nesmí jak by řekla Gréta. Copak asi bude dělat, až ji jejich rapper přefikne a podřízne jako kuře. Do toho německá děcka zpívají, že babičky jsou staré svině. Valí se to ze všech stran já pořád slyším naše politiky jací jsme pitomci, když se bojíme něčeho, co u nás vůbec není.

„Páni politici“, stačí tak málo a ta lavina ze západu se převalí přes naše hranice a máme je tady od nich jako dárek. Stejně jako když na nás poslali svůj Wehrmacht a SSmany. Pěstují si je jako živou zbraň a my máme být v klidu, držet hubu a krok. Vůbec se Němci nezměnili. Pořád jsou stejná hovada a mají jediný cíl, zlikvidovat Slovany a dělají pořád stejnou chybu, zapomínají na sílu Ruska. Zradili nás za Mnichova a větší hajzlárnu šijí teď.

ŠVÉDSKO

RAPARTIST JESSE CONABLE – BÝVALÝ NIGERIJSKÝ MIGRANT – NYNÍ ŠVÉDSKÁ OBČAN

„Staňme se my, černoši, číslem jedna a zmocněme se bílých,“ vyzýval Conable na uzavřené skupině na Instagramu s názvem Barasvarta („Jenom pro černé“).

„Kdysi nás tihle bílí brali jako otroky, musíme s nimi zacházet jako s otroky a ještě hůř. Vezměme si jejich děvky a vezměme si jejich peníze. Jsme africkými válečníky, nejsou na naší úrovni. To je teprve začátek! Černá síla!“ hlásal raper na videu.

Když udělal z ruky tvar pistole dodal:

„Jestli nějaký bílý chlápek nebo bílá holka zkusí o tobě říct, že jsi hovno, zastřel je! Nemůžeš být rasistou, když nejsi bílý.“

NĚMECKO

Veřejnoprávní německá píseň z r. 2019 – Německo

Moje babička řídí motocykl, každý měsíc projezdí 1000 litrů super,
moje babička říká, že motocykl je super, opravdu cool,
používá ho v domově důchodců, jako invalidní vozík,
Moje babička je stará ekologická svině…

Moje babička jede k lékaři v SUV, k lékaři, k lékaři
pak si jede koupit maso, protože je zlevněné a nestojí skoro nic,
moje babička je rafinovaná,
Moje babička je stará ekologická svině…

ČESKO

Jestli si myslíte, že u nás je to lepší, tak to jste na omylu. Společnost hrubnou, staří lidé jsou na obtíž a někteří by je nejraději prohlásili za nesvéprávné, sebrali jim volební právo a nastrkali do domovů, kde budou na pospas cizím lidem. Mladí lidé jsou sobečtí a dokonce jsem četla názor, že by v 60 měli chcípnout. Chlapeček se spletl o pár let, kdy ještě musí starší lidé pracovat. Myslím, že je chtěl poslat na onen svět v den odchodu do důchodu, aby nemohli čerpat svoje našetřené peníze. Dokonce i „celebritky“ všeho druhu mají pocit, že bychom my po šedesátce měli držet hubu a nějak zapomínají, že většina z nich také nejsou žádní mladíci. Ne, tahle země není pro staré, takhle to myslí a mně je z nich na blití.

Odeslat komentář