JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

„Bill Gates, nie sme tvoje pokusné králiky,“ protestujú Afričania proti testom experimentálnej vakcíny od AstraZeneca v Afrike

AFRIKA: Ľudia protestujúci proti klinickým skúškam vakcíny na COVID-19 sa zhromaždili pred Witwatersrandovou univerzitou v Johanesburgu, Južnej Afrike.

V rukách držali transparenty s nápismi ako napríklad „Nie sme tvoje pokusné králiky“, „Nie sme tvoje laboratórne myši, Afrika nie je tvoje ihrisko“ či „Nie Gatesovým jedom, nechceme tu Gatesa z pekla“.

Testovanie experimentálnej vakcíny od AstraZeneca v Afrike

Testovanie experimentálnej vakcíny vyvíjanej združením farmaceutickej firmy AstraZeneca a Oxfordskej univerzity proti ochoreniu COVID-19 sa začalo v júli na 2000 dobrovoľníkoch z Južnej Afriky.

Toto združenie Oxfordskej univerzity a AstraZeneka je silne finančne podporované aj Svetovou zdravotníckou organizáciou a známym globalistom a falošným filantropom Billom Gatesom.

Ten na jej vývoj poskytol závratnú sumu 750 miliónov amerických dolárov (zdroj), o čom však médiá hlavného prúdu počujete hovoriť len veľmi zriedka, ak vôbec.

Mimochodom, AstraZeneca je firma, od ktorej chce Slovensko kúpiť 3 milióny dávok vakcíny proti COVID-19.

Testy sa vraj robia na chudobných nevzdelaných ľuďoch

Na protest proti testovaniu vakcíny účastníci demonštratívne spálili svoje rúška.

Ako tvrdia, testovanie sa uskutočňuje hlavne na chudobných ľuďoch, ktorí nerozumejú jeho potenciálnym rizikám.

„Za dobrovoľníkov na testovanie tejto vakcíny si vybrali prevažne ľudí z chudobných štvrtí, ktorí nemajú adekvátne vzdelanie, aby chápali aj riziká, ktoré sú s takýmto testovaním spojené,“ uvádza Phapano Phasha, jeden z organizátorov podujatia.

„Domnievame sa, že manipulujú so zraniteľnými skupinami obyvateľstva,“ dodáva.

Ďalší občiansky aktivista Walter Mashilo hovorí, že vakcína by mala byť otestovaná najskôr na poslancoch parlamentu a ministroch vlády, nie na chudobných ľuďoch.

„Aby bolo jasné, priatelia, my tu tieto skúšky vakcíny nechceme,“ smeruje svoj prejav k zhromaždeným protestujúcim.

Ďalšia účastníčka demonštrácie, 32 ročná Sellwane Mokatsi, ktorá je členkou organizácie združujúcou liečiteľov tradičnej ľudovej medicíny, prízvukuje davu:

„Nechceme sa ani očkovať, pretože nám ako ľudovým liečiteľom, ktorí používame tradičnú medicínu, nebola daná žiadna šanca sa s týmto novým ochorením popasovať. Jediné, o čom sa hovorí, je vakcína“

Tu si môžete pozrieť krátke video z uvedenej demonštrácie:

Záver

Vzhľadom k tomu, že na ochorenie COVID-19 dokonca ani len neexistuje presný test, ktorý by dokázal spoľahlivo odhaliť vírus SARS-CoV-2, zdá sa, že aj tradičná ľudová medicína je stále lepšia voľba než nejaké experimentálne vakcíny.

Čo sa týka spoľahlivosti testovania, tak aj my sme už v predošlých článkoch poukázali na to, že v súčasnosti vysoký podiel takzvaných „nových pozitívnych prípadov“ tvoria falošné pozitivity.

Pri „falošne pozitívnych výsledkoch“ ide o zdravých ľudí bez vírusu, ktorým iba vyšiel pozitívny PCR test.

Zdroj: https://www.badatel.net/

Odeslat komentář