JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

CO TÝDEN DAL A HAMPL NAPSAL: GRÉTINO ANDĚLSKÉ POSELSTVÍ

PONDĚLÍ 15. PROSINCE

Jiří Pehe má pravdu. Gréta je posel.
Vyřizuje poselství elit nižším třídám: Smějeme se vám do ksichtu. Můžeme cokoliv. Dokážeme zničit vaše životy, vaše sny, vaši budoucnost. A taky to uděláme. Ne, že bychom to potřebovali, ale nedokážeme ovládat svou hloupost a aroganci.

ÚTERÝ 17. PROSINCE

Někdo říká, že politici jsou jako jejich voliči. Ale tak tomu u nás není. Politici jsou mnohem horší než jejich voliči.

STŘEDA 18. PROSINCE

Ministr Petříček (nar. 1981) se dosud cítí traumatizován událostmi roku 1968. To za něj ministerstvo neplatí zdravotní pojištění, že si nemůže dovolit péči psychiatra?

ČTVRTEK 19. PROSINCE

„Nevadí jim (voličům) obětovat ekonomický růst, protože oni z něj stejně nikdy neměli žádný prospěch.” V té větě (Robejšek cituje bývalého šéfa Goldman Sachs) je shrnuto všechno, co potřebujete vědět o ekonomickém vývoji západního světa za posledních 30 let.

PÁTEK 20. PROSINCE

Všimli jste si, že jakmile Američani odložili pokus o státní převrat ve Venezuele, humanitární krize v té zemi jaksi ztratila na naléhavosti a aktuálnosti? Aspoň podle “nezávislého” tisku.

SOBOTA 21. PROSINCE

Prezidentka Čaputová se poprvé dostala do situace, kdy názor sponzora jde přímo proti ústavě vlastní země a základním demokratickým principům. Nezaváhala ani minutu. Money first.

NEDĚLE 22. PROSINCE

Stockholmský soud dal pěkný předvánoční dárek dvěma Eritrejcům, kteří zmlátili a znásilnili místní obyvatelku. Rozhodl, že nemohou být deportováni do své vlasti, protože by jim tam hrozilo násilné zacházení. Blahopřejeme a doufáme, že příště dojde na paní soudkyni.

Veselé Vánoce!

Odeslat komentář