JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Dnes jim ani roušky nestačí. Nesmíme se nechat dále ovládat přízemními zájmy globalistů! Jak se bránit za naši svobodu a za naše práva…

Dr. Fauci překonává sám sebe. Napřed nebyly roušky na nic, pak byly potřeba. Za čas na to nebyly důležité a dnes radí nejen roušky, ale ještě ochranné brýle. Je snad možné, že se Covid přenáší i pohledem? Je to něco jako uhranutí? Pak asi ochranné brýle nepomohou a bude potřeba něčeho radikálnějšího – no, však uvidíme, s čím přijde Dr. Fauci dále. Údajně, chřipkový virus může vniknout nejen do nosu a do úst, ale může zasáhnout i oči a proto je jedině dobré tyto chránit. Dokonce i CDC (Centrum pro kontrolu nemocí) se vyjádřilo, že někdy je dobré použít ochranné brýle, zvláště když je kolem hodně lidí. A Quatar aerolinie začaly požadovat, aby jejich letušky tyto brýle nosily.

Je vidět, že všem těmto lidem chybí základní školské vzdělání. Přece jsme se učili již v malé škole, že sůl je antiseptická a když jsou slzy slané, tak – o čem je tady řeč? Ten virus se nikam nedostane, slzy mu zabrání a ještě ho vyplaví ven.

A jeden člověk si stěžoval, že nosí roušku, všecko otírá antiseptickým hadříkem a přesto chytil chřipku. To musí opravdu přijít očima, myslí. Ne, to nepřijde očima, ty troubo! Ty bacily jsou všude kolem nás, všude ve vzduchu, prolezou i sebemenší skulinkou a i my je máme v sobě v hojném množství. Roušky spolu s přehnanou hygienou prostě NEFUNGUJÍ.

Psala jsem to již dříve, mám známou, je upoutána na kolečkovou židli a její imunní systém je ubohý, pokud vůbec jaký je. Pokaždé, když přijde nějaká návštěva, nebo když jí přinesou z obchodu nákup, tak dostane slabou chřipku. Za den-dva je to pryč, ale toto se pokaždé opakuje, i přesto, že jsou všude plexiskla, lidé ovázáni šátky a obaleni v rouškách a kdovíco jiného. Naprosto to stejné se ale dělo, když žádná panika a žádný Covid neexistovali, takže s rouškami, kryty a distancováním nenastala vůbec žádná změna. A pak jí kdosi řekl, že ty cizí bakterie potřebuje, protože to je způsob, jak se její imunní systém učí je rozeznávat a vytvářet si proti nim protilátky. Chvíli to trvalo, než pochopila, ale věřte nebo ne, od té doby těmto drobným „chřipkám“ nepodléhá. Zbavila se strachu. To byl její vlastní strach, který ji pokaždé infikoval a když se ho zbavila, spolu s ním odešly infekce.

Zatím ještě nejsou roušky a ochranné brýle doporučovány v souvislosti s ochranným plexi štítem, ale ta doba se asi blíží. Už se o tom mluví, takže od řečí k nucenému použití nemusí být daleko.

Podle mého názoru, ti tam nahoře, co nám diktují, zkouší jak daleko se se svými nesmysly dostanou. Zkouší jak moc se necháme ovládat, manipulovat, neboli zblbnout. Neměli bychom jim to dále trpět. Musíme se přece konečně někdy postavit na odpor a nenechat si líbit úplně všecko. V Berlíně protestovaly minulý týden miliony lidí proti rouškám, karanténě a všem ostatním ochranným příkazům. Když jste viděli ten dav shora, zaplavil doslova celé město. A v mediích řekli, že tam bylo pár tisíc lidí. Lháři a manipulátoři!

Nesmíme se nechat do nekonečna manipulovat. Jednou se už konečně musíme postavit na odpor.

I vědci, kterým většinou delší dobu trvá než něco pochopí říkají, že zdraví lidé nemají nosit roušky; je to škodlivé.

 • Roušky zamezují přísunu kyslíku a vedou k otravě kysličníkem uhličitým (CO2);
 • Bacily, které vydechujeme, protože je to odpad, zůstanou zachyceny rouškou a my je vdechujeme zpět, čímž se infikujeme;
 • Roušky zakrývají větší část obličeje, takže znemožňují společenský styk;
 • Na veřejnosti se vždy maskovali pouze zloději a kriminálníci;
 • Venku jsou roušky holý nesmysl, protože bakterie se na volném, neustále proudícím vzduchu daleko nedostanou a slunce je ničí kde je najde;
 • Roušky jsou velmi obtížné pro ty, co špatně slyší, nebo nosí brýle. O těch, kteří neslyší vůbec a nazírají z úst ani nemluvě;
 • Roušky symbolizují naše umlčení – nemáme žádné slovo;
 • Okultní význam říká, že roušky jsou součást rituálu na naše zotročení.

Je mnoho důkazů, že roušky vůbec nesplňují to, co je od nich očekáváno. Zde jsou vyjádření některých oficiálních organizací:

Někdo dal dokonce na internet video, ve kterém si Dr. Fauci sundá roušku, když si myslí, že už na něho nemíří kamera. Video ZDE.

A přesto se vyskytují takoví, kteří nabádají abychom nosili roušky i doma, což je už úplné šílenství. To už popírá veškerý zdravý rozum.

Ve videu, které bylo okamžitě censurou staženo z internetu, známý anglický badatel David Icke předkládá tři důvody, proč lidé nosí roušky:

 1. Někteří z nás věří státu, věří vládním představitelům a v podstatě si myslí, že tito lidé vědí víc než oni. Proto je poslouchají, čímž jim předávají vládu nad svými životy.
 2. Jiní nosí roušky z donucení. Stát je ta jediná instituce v naší společnosti, která nás může k něčemu donutit a projde jim to. Všude kolem je použití násilí odsuzováno, trestáno a pokutováno, ale najednou na nás může hrstka politiků nanutit co se jim zlíbí. Chovají se k nám jako otrokáři k otrokům. Příkaz a uposlechnutí, anebo karabáč!
 3. Další nosí roušky, protože jsou přesvědčeni vědeckými důkazy. Proto riskují své vlastní zdraví, aby se nějakým kusem hadru chránili proti nemoci, i když mají 0.5% možnosti ji dostat a 99.94% možnosti se z ní uzdravit.

A stejně tak nucená karanténa, která nejen že nezabránila rozšiřování chřipky, ale ještě zabila tisíce a tisíce lidí. Pouze v Americe zemřelo na následky karantény asi 17,000 lidí, hlavně na srdeční potíže, ale někteří na mrtvice, rakoviny a hodně z nich si dobrovolně vzalo život. Množství těchto úmrtí daleko předčí počet těch, co zemřeli na koronu.

CDC odhadlo počet úmrtí z důvodu karantény v Americe mezi 20,000 a 49,000. A to ještě k nim nepřipočítáváme úmrtí na jiné nemoci, které byly za Covid vydávány. Takže to množství těch, kteří na opatření proti nějaké chřipce doplatili životy je obrovské, větší než kdy kdo předpokládal.

Dnes už i ředitel CDC Robert Redfield přiznává, že americké nemocnice dostávaly finanční příspěvky za to, aby zvyšovaly počet úmrtí na koronavirus. Přiznal, že za koronu byly vydávány nemoci, které s touto chřipkou neměly nic společného.

V Anglii zemřelo na následky karantény 21,000 lidí během prvních 8 týdnů. Úmrtí bylo průměrně 2,700 za týden. Výmluvně tomu nasvědčuje skutečnost, že naléhavých případů v nemocnicích bylo v období koronaviru o 50% méně než jindy a stejně tak množství doporučení na operaci kleslo o 70%. A tak, jako v Americe, počet úmrtí na nemoci jiné než Covid o hodně převýšil úmrtí na tuto chřipku samotnou.

Švédsko je důkazem jak málo všecka tato násilná opatření vskutku pomáhají. Bylo přepovídáno, že když nebudou rouškovat a karanténovat, že budou mít 100,000 mrtvých a zatím je situace v zemi o kousek lepší než situace v Anglii, kde byly přísné tresty a vysoké pokuty za vycházení ven a bez roušky člověka ještě dnes nepustí do obchodu, jak potvrzuje Dr. Vernon Coleman. Graf níže uvedený porovnává obě země.

Nesmíme se nechat dále ovládat nízkými zájmy globalistů

Ne, nesmíme se nechat dále ovládat. Nakonec, máme jakási práva a těch je nutno využít. Kdyby vláda, nebo kdokoliv jiný na nás chtěl uvalit další karanténu a další roušky, musíme se bránit. Musíme jít tvrdě proti takovým útokům na naši svobodu a na naše práva.

Ústava České republiky nám tato práva zaručuje. Některé části Ústavy jsou uvedeny níže:

Článek 1, bod 1: Česká republika je svrchovaný, jednotný a demokratický právní stát založený na úctě k právům a svobodám člověka a občana.

Článek 2, bod 4: Každý občan může činit, co není zákonem zakázáno, a nikdo nesmí být nucen činit, co zákon neukládá.

Článek 4: Součástí ústavního pořádku České republiky je Listina základních práv a svobod.

Článek 5: Základní práva a svobody jsou pod ochranou soudní moci.

A kdyby kterákoliv složka vlády, ať už Parlament, nebo Senát, anebo kdokoliv jiný navrhl nové příkazy v nesouladu s těmito čtyřmi základními body, pak jedná proti-ústavně a pak je nutno se obrátit se na Ústavní soud a žádat o nápravu.

V případě, že by nám bylo tvrzeno, že musíme roušky nosit a že musíme zpět do karantény, protože se jedná o naléhavou situaci, kdy je v sázce národní zdraví, pak je nutno požadovat důkazy, které toto potvrzují. Pak chceme vědět kolik bylo infikovaných, kolik zemřelo a jestli opravdu zemřeli na Covid a neměli jiné, přídavné nemoci.

My se díváme na Němce spatra, ale Němci protestují – my ne!

Jane K.

Překlad: nwoo.org

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář