JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Hamburk oficiálně vyhlášen za “přistěhovalecké město”. Bude zřízen nový úřad pro lákání uprchlíků!

NĚMECKO: Vedení německého města Hamburk oficiálně prohlásilo své město za “Einwanderungsstadt” (město přistěhovalců). Město se má oficiálně zaměřit na masivní příliv imigrantů, přijímání uprchlíků, které nikdo nechce a jejich údajnou integraci do místní “pestré” společnosti. 

Bude dokonce zřízen nový úřad, který bude mít lákání uprchlíků na starosti. Vedení města se dokonce zaměřilo na takové detaily, že úřad pro zahraniční záležitosti (Ausländerbehörde) přejmenovalo na úřad pro záležitosti imigrace (Migrationsbehörde). Cílem snahy je prý přilákat dlouhodobě do města, co nejvíce imigrantů. Jak se město Hamburk popasuje s obrovskou a stále rostoucí imigrantskou kriminalitou a obrovskou sociální zátěží, většina imigrantů je na dávkách, již radnice bohužel neříká.

Novo Němci

Ještě někdo má pochyby, že se jedná o dlouhodobý plán na zničení evropských národů a států? Ale u i nás máme podobnou pátou kolonu, která usiluje o zničení všeho českého. Stačí si jen připomenout jména vítačů jako Marxová, Freud, Stropnický, Novotný, Berg, Rozumek, Faltová atd.

KPI

Odeslat komentář