JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Itálie rozjíždí projekt “Italy Muslim Friendly”. Bude zvát na své území více muslimů

ITÁLIE: S tím, jak se jedna země za druhou islamizuje, se zároveň v každé zemi objevují nové organizace a sdružení, mající za úkol podpořit import dalších muslimů, často i pod záminkou turistiky. Bohatým arabským “turistům” je pak postupně země rozprodávána, což ostatně známe i od nás. Právě to je další způsob islamizace daného území, možná dokonce rychlejší, než cestou zaplavení země muslimskými vetřelci.

S cílem přilákat do Itálie více muslimů byla nyní zahájena kampaň za takzvaný “cestovní ruch vstřícný k muslimům.” To mimo jiné znamená zajistit síť společností specializujících se na tento druh cestovního ruchu. Projekt je také podporován organizacemi a společnostmi s “muslimským pozadím”.

Na konci srpna prohlásil Michele Emiliano, guvernér regionu Puglia, že by se měl upřednostňovat muslimský cestovní ruch se vším, co to znamená, tedy včetně všech zvláštních požadavků a ústupků.

Region vyčlenil na projekt 90 000 EUR.

Kritici poukázali na to, že uspokojování tohoto typu cestovního ruchu mimo jiné znamená zakrývání křesťanských symbolů a uměleckých děl, které jsou muslimy považovány za “nevhodné”.

Mezi největší kritiky patří Giorgia Meloni, vůdkyně  Fratelli d’Italia (Bratři Itálie), která varuje, že to také povede k dalším extra požadavkům muslimů, jako jsou samostatné bazény pro muže a ženy, speciální požadavky na hotely a restaurace, speciální požadavky na zaměstnance, kteří se musí oblékat určitým způsobem a další “trapná” pravidla, která mají ukázat nadřazenost muslimských “hostů” nad podřadnými italskými káfiry.

Meloni se domnívá, že peníze z daní Italů by neměly jít do Islamizace Itálie.

V roce 2016 musel tehdejší premiér Matteo Renzi během návštěvy íránského prezidenta Hasana Rúháního v Římě zakrýt několik nahých soch, není to tedy poprvé, kdy se má na území Itálie – či vůbec Evropy – muslimům ustupovat.

Puglia je region na jihu Itálie, kde je pravděpodobně poměrně hodně muslimských vetřelců, starosta si tedy očividně snaží předcházet budoucí voliče, neboť zcela zřejmě počítá s tím, že v regionu časem muslimští invazisté italské občany přečíslí.

A právě bohatí arabští turisté skutečně většinou u turistiky nezůstávají, vykupují pozemky a nemovitosti, čímž si zabírají další území. Je jasné, že v daných oblastech se pak staví více mešit a modliteben, což je samozřejmě zároveň lákadlem pro další muslimy. Třeba i pro ty, kteří připlouvají na lodích neziskovek…

 

Autor: Slovanka

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář