JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Lékaři: „Nikdo nezemřel na Koronavirus!“

Bulharský lékař-patolog Dr. Stojan Alexov prohlásil ve video-rozhovoru ze 13. května t.r., který s ním vedl Dr. Stojčo Katsarov, že nikdo nezemřel na COVID-19. V rozhovoru rovněž nazval WHO organizaci „kriminální zdravotnickou organizací“ kvůli tomu, že vytvořila celosvětový chaos, aniž by měla nejmenší důkaz, že jde opravdu o pandemii. Dr. Alexov (na obrázku) není jen tak lecjaký patolog. Pracuje v tomto oboru již 30 let a je ředitelem oddělení histopatologie v bulharské Onkologické nemocnici v Sofii. Dále je předsedou Bulharského patologického sdružení (BPA) a členem Evropské patologické společnosti (ESP). A Dr. Katsarov, který rozhovor s Alexovem vedl, je předsedou Centra na ochranu občanských práv v Sofii a bývalý zástupce bulharského Ministra zdravotnictví. Videozáznam této diskuze v bulharštině je ZDE a jeho anglický překlad ZDE.

Dr. Alexov říká, že žádné specifické protilátky proti koroně nebyly nikdy nalezeny. Naše tělo si samo vyrábí protilátky na všecky patogeny, se kterými se setká. Patologové mohou tyto látky barevně označit a přidat je k tělesným tkáním, kde se sloučí s příslušnými patogeny. Pak je možno sledovat pod mikroskopem, kde se tyto patogeny nacházejí. Jenže když nebyly žádné protilátky pro koronavirus nalezeny, tak není možno určit, jestli člověk tento virus měl a stejně tak jestli na jeho přítomnost zemřel. Podrobnější informace je možno najít ve formě videí na BPA stránce.

Ve skutečnosti, COVID-19 nebyl nikdy vytříděn v jeho čisté formě, nebyl také zkopírován a rovněž nebylo nikdy dokázáno, že způsobuje tu určitou nemoc. Mezi lékaři známo, že nesplňuje požadavky Kochových předpokladů, což jsou vědecké kroky na důkaz, že virus skutečně existuje a že je opravdu vázán na tu, určitou nemoc.

Kochovy předpoklady jsou:

  1. Mikroorganismus, nebo jiný patogen musí být přítomen ve všech případech té stejné nemoci;
  2. Tento patogen je isolovatelný od nemocného nositele a je možno ho dále pěstovat v laboratorních podmínkách;
  3. Patogen, vypěstovaný v laboratorních podmínkách musí způsobit stejnou nemoc po naočkování zdravému laboratornímu zvířeti.

Takže jak říkají novináři Torsten Engelbrecht a Konstantin Demeter, existence COVID-19 je založena na víře, ale ne na faktech, protože COVID-19 nesplňuje ani jednu z těchto podmínek.

Dr. Alexov poznamenává, že veškeré pitvy v Německu, Italii, Španělsku, Francii a ve Švédsku ukazují na to, že tento virus není smrtelný. A všichni patologové se shodují, že nikdo nezemřel na koronavirus. A stejně tak neexistuje důkaz, že by kdokoliv, kdo by tento virus měl, zemřel na jeho infekční následky; u každého případu byly jiné, daleko vážnější důvody pro smrt.

Jinými slovy, zde není ani nejmenší důkaz toho, že tato nemoc existuje.

Veškeré pitvy, které Dr. Alexov prováděl, byly rozdílné a jedna s druhou neměly nic společného. „Když lidé dostanou chřipku, každý na ni reaguje jinak,“ říká. „Takže ve skutečnosti není možné vyvinout očkování proti chřipce, které by bylo účinné pro všecky.“ Proto si není jistý, co Bill Gates v těch laboratořích vyrábí, jestli je to opravdu očkování, nebo něco jiného.

WHO se podle něho chová zločinně už tím, že diktuje všem lékařům, aby každý, kdo má podle současných testů COVID infekci a později zemřel, měl na úmrtním listu uveden důvod smrti COVID. Dokonce, provádět pitvu na těch, co údajně na COVID zemřeli je zakázáno a v Bulharsku provedli za celou dobu trvání koronavirové hrozby pouze tři pitvy tohoto druhu. Je zjevné, že pitvy by odhalily skutečný důvod úmrtí každého pacienta a to by se někomu tam nahoře velmi nehodilo.

„Všichni ti, kteří na koronu zemřeli v Italii, byli předtím očkováni proti chřipce. Očkování potlačí imunní systém člověka a při styku s opravdovou chřipkou to může být jeho smrt,“ říká dále Dr. Alexov.

puschelNěmecký lékař Dr. Klaus Püschel (na obrázku), ředitel oddělení Soudního lékařství v Universitním zdravotním centru Hamburg-Eppendorf rovněž potvrdil, že COVID-19 je smrtelná nemoc pouze ve velmi výjimečných případech. „Zjistili jsme,“ prohlásil při rozhovoru, „že korona infekce nemá nic do činění s úmrtím, protože ve všech případech existují jiné důvody pro smrt, jako na příklad krvácení do mozku, nebo srdeční mrtvice.“

Americký president Trump se o koroně vyjádřil, že je to celé podvod. „Všecky ty nejvíc nehorázné lži se týkají Covidu-19,“ řekl. „Každý lže. CDC lže, media lžou, demokrati lžou, většina doktorů lže – ne všichni, ale většina a přitom jim máme věřit.“ A media ho za jeho názory kritizují a snižují ho na prosťáčka.

Trump prohlásil mnoho současných mediálních „svatých krav“ za podvod. Podezření na jeho spolčení se s Ruskem kvůli volební kampani, to byl podvod; jeho odstranění z presidentského úřadu byl podvod; globální oteplování je další podvod. A taky WHO označil za zrádnou organizaci a zarazil jim fondy.

Už jen když vezmeme vedení WHO, tak z něho podvod skoro čiší. Sám generální ředitel jménem Tedros Adhanom Ghebreyesus má za sebou historii, se kterou se není co chlubit. V jeho rodné Etiopii byl jedním z vedoucích organizace „Tigray People Liberation Front“ (TPLF, neboli Tigray strana pro osvobození lidu). Již z názvu samotného čiší komunistická organizace. TPLF vedla partyzánskou válku proti Mengistově diktátorské vládě a jako správná teroristická organizace prováděla ozbrojené nájezdy na venkovské obyvatelstvo.

Vláda v Etiopii byl snad ten nejhorší genocidální režim na celé zeměkouli za posledních 30 let. Snad proto se Tedros stal postupně Ministrem zdravotnictví a posléze Ministrem zahraničí. Jako Ministr zdravotnictví se vyznamenal tím, že odmítl uznat epidemii cholery, která ve státě vypukla a vydával ji za obyčejný průjem. Hodně lidí kvůli tomu zemřelo. Jako Ministr zahraničí pomáhal vládě zabavit lidem obrovské pozemky za účelem prodeje cizím investorům. Podmínkou pro tento obchod bylo nucené přesídlení 15,000 lidí. Když došlo ke vzpouře, policie napřed používala slzný plyn, ale pak střílela do demonstrantů naostro. 500 lidí zahynulo. Tedros zkoušel celý incident ututlat – krátké video z protestů ZDE.

A dnes, Dr. Tedros, jak je nazýván, přestože nemá žádný doktorát, volá do světa: „Máme pro vás jednoduchou zprávu: testujte, testujte, testujte.“

Přitom i sám vynálezce PCR testu, biochemik Kary Mullins, který za tento vynález obdržel Nobelovu cenu říká, že test není použitelný na virové nemoci.

Jako další, ještě nikomu se nepodařilo tento virus isolovat v jeho čisté formě, čímž nebyla splněna první podmínka Kochových předpokladů, což automaticky nesplňuje ani podmínku druhou. I vědci, kteří buď v tomto oboru pracují, anebo stále sledují co se děje, nezjistili ani jeden případ, že by někdo tento vir isoloval. Ve skutečnosti neexistuje ani jeden důkaz, že virus skutečně způsobuje to, co je mu přičítáno. Laboratorní myši, které byly údajně infikovány, se nevyznačovaly žádnými příznaky, čímž automaticky nesplňovaly třetí Kochův předpoklad. A stejně tak ani jedno pokusné zvíře na tuto nemoc nezahynulo.

Podle oficiálních zdrojů, vyhodnocování výsledků PCR testu, který je na zjištění přítomnosti korony používán, není ani trochu snadné. Těch problémů je tolik, že prakticky celý test, tak jak je, je nepoužitelný. Toto je varování, které tento test s sebou přináší:

  1. Negativní výsledky nezaručují, že testovaný člověk nemá COVID infekci. Jedná se hlavně o ty, kteří jsou čerstvě infikovaní a kteří mají špatný imunní systém;
  2. Kladné výsledky mohou být docíleny kvůli bývalým nebo současným chřipkám, jiným než COVID;
  3. Výsledky testování nemají být používány jako hlavní a jediný základ pro diagnozu, nebo za účelem vyhodnocení rizika infekce COVIDem.

Údajně je tento test z 80% „falešně kladný,“ což znamená, že v sobě má zabudovánu 80% chybu. Chtěli byste psa, u kterého je 80% možnost, že vás kousne? Anebo – chtěli byste provozovat podnikání, u kterého je 80% možnost že skončí bankrotem?

A to ještě není nikde záruka, že tento test nějakou chřipku nezpůsobuje. Už se tato podezření vyskytla na mnoha místech, protože čím víc testují, tím víc případů „koronaviru“ nacházejí. Když v Americe otestovali nějaké starobince, velká část lidí onemocněla a hodně z nich zemřelo. Stačí málo, stačí něco přidat na testovací tyčinku a je možno udělat další čárku na seznamu úmrtí koronavirových pacientů. Už ta skutečnost, že v některých místech v Americe je testování povinné (podle nového zákona H.R. 6666) a testovací personál bývá doprovázen armádními složkami, které mají za úkol nesouhlasící obyvatele k testování přinutit.

Zrovna minulý týden, na Floridě vypukl další skandál. Testovali a testovali a 100% všech testovaných mělo koronavirus. To bylo samozřejmě podezřelé a tak to bylo vyšetřováno. Zjistilo se, že patřičná klinika hlásila výsledky testů správně, což bylo 9.4%, ale státní instituce, Floridské oddělení pro zdraví si k tomu dalších devět desetin přidalo.

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář