JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Marian Kotleba sa vyjadril k pozitívne testovanému poslancovi ĽSNS a z týchto slov budú médiá šalieť

SLOVENSKO: Marian Kotleba zaujal od začiatku svojský postoj k novému koronavírusu a jeho vyjadrenia rezonujú celou spoločnosťou. Kotleba často hovorí ako o niečom, čo bolo vytvorené alebo zneužité na ovládanie strachu v spoločnosti či iné záujmy.

Vo svojich videách Kotleba odkazuje ľuďom, aby sa nenechal zotročiť, nežili v strachu a užívali si leto bez strachu z pandémie.

Prvým pozitívne testovaným slovenským poslancom sa stal práve Kotlebov poslanec Eduard Kočiš, ktorý si vírus priniesol z Bulharska. Žiadne príznaky však nemá a cíti sa dobre (video vyjadrenie poslanca tu).

Poslanec ĽSNS Eduard Kočiš

Predseda ĽSNS Kotleba sa na sociálnej sieti vyjadril ku svojmu poslancovi:

„Dobrý deň priatelia. Možno ste už postrehli v médiách články a reportáže o tom, že hoci Kotleba dlhodobo zľahčuje kampaň Covid – 19, prvý pozitívne testovaný poslanec je práve z ĽS Naše Slovensko.

Takže:
Nikdy sme nevraveli o tom, že nejaký nový vírus s pracovným názvom Covid – 19 neexistuje. Od začiatku však tvrdím, že ide o umelo vytvorenú záležitosť, používanú, využívanú a zneužívanú na šírenie strachu a paniky, a na postupné ovládnutie spôsobu života miliónov ľudí.

Príklad nášho „nakazeného“ poslanca Eduarda Kočiša je toho doslova živým príkladom. Absolútne nič jemu ani jeho žene a deťom nie je, ale média šalejú, že má pozitívny test. Chrípka zabila aj minulý rok x-násobne ľudí viac ako Korona. Ideme teraz všetkých testovat?

Priatelia, skutočnú nákazu chcú prostredníctvom paniky z Covidu dostať do našich hláv! Najlepšia prevencia je pohyb na čerstvom vzduchu, veľa ovocia a zeleniny a hlavne nesledovať tzv. mainstreamové médiá.“

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář