JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Mezinárodní demonstrace „Berlín zve Evropu –> Festival svobody a míru“ se bude konat!

NĚMECKO: Tato mezinárodní demonstrace proti omezením kvůli ‚pandemii‘ se bude konat 29.8. v Berlíně, očekává se účast lidí z Německa, Francie, Polska, Maďarska, Dánska, Finska atd.

Poslední obrovská demonstrace tohoto druhu se konala 1.8. také v Berlíně, viz.video:

https://www.youtube.com/watch?v=3iPofrZyA18&feature=youtu.be

Oficiální media informovala o 18 000 účastnících, pořadatelé a policie odhadli účast na 1,3 milionu.

Výňatek ze včerejšího oficiálního prohlášení pořadatele demonstrace: > Michael Ballweg, zakladatel iniciativy QUERDENKEN-711, byl šokován zákazem shromáždění.

‚Moje obavy z dubna 2020, že v rámci pandemie budou naše základní práva omezena nejen pouze dočasně, se potvrdily.‘ Podáme žalobu u federálního ústavního soudu. Shromáždění v Berlíne 29.8.20 se konat bude. > > Naše iniciativa QUERDENKEN711 vedla v rámci přípravy akce několik velmi konstruktivních diskuzí o spolupráci s berlínskou policií, při nichž jsme společně koordinovali problém hygienických konceptů. Zejména jsme objasnili, že používáme deeskalační týmy psychologicky vyškolených odborníků, kteří budou podporováni velkým týmem právníků, a bude možné dohlížet na dodržování hygienických pravidel. Proti rozhodnutí berlínského senátora, který demonstraci zakázal, podnikáme právní kroky a lze předpokládat, že federální ústavní soud toto rozhodnutí proti našim základním zákonným právům odmítne. Shromáždění QUERDENKEN 29.8. v Berlíně, stejně jako všechna ostatní shromáždění, se budou konat.

Chtěl bych se výslovně omluvit za prohlášení senátora, že následující skupiny nebo účastníci našich demonstrací, jsou ‚pravicoví extremisté‘ nebo ‚konspirační teoretici‘. Jsou to:

1. QUERDENKEN 711 (https://www.youtube.com/watch?v=mft5vV7_kW0)

2. 100 iniciativ QUERDENKEN celostátně

3. QUERDENKEN Rakousko

4. QUERDENKEN Švýcarsko

5. Demokratický protest

6. Červená vlajka

7. Pořadatelé akcí a výstav

8. Ochránci přírody

9. Křesťané (https://youtu.be/36NnB9T9rrQ)

10. Muslimové (https://youtu.be/EQ8fnhC72zg)

Berlínský senátor vnitra poskytl neúplné informace a ignoruje hodnocení německého Úřadu pro ochranu ústavy: „Podle hodnocení Spolkového úřadu pro ochranu ústavy se zúčastnili demonstrace proti opatřením proti koroně 1.8. v Berlíně pouze individuální příslušníci pravicově extremistických seskupení. Demonstrace byla sice propagována a mobilizována různými lidmi a organizacemi z tohoto spektra. Ale: neměli formativní vliv na demonstraci, ani ji nijak neovlivnili“, informoval oficiálně německý Federální úřad pro ochranu ústavy F.A.S. (https://www.faz.net/aktuell/politik/inland/corona-demo-nureinzelne-rechtsextreme-16894746.html)

Překlad: HS

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář