JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

MUDr. Igor Bukovský:  Robia si z nás posmech. Ako dlho to ešte necháme tak?

SLOVENSKO: Žijeme v chaose a marazme, kde minister zdravotníctva posiela na Slovákov „silové zložky“, aby dohliadali na nosenie rúšok, reagoval MUDr. Igor Bukovský vo svojom videoblogu na aktuálnu situáciu na Slovensku.

Terajší predseda vlády SR porušuje nariadenia svojho Hlavného hygienika a zabáva sa na 150-člennej svadbe vo vnútorných priestoroch bez rúška. Minister zdravotníctva súčasne posiela do ulíc, autobusov, obchodov a reštaurácií „silové zložky“, aby dohliadali na nosenie rúšok. Žijeme v chaose, ktorý je výsledkom našej ľahostajnosti a rezignácie na slušnosť, princípy a rovnosť pred zákonom. Prijali sme marazmus, ktorý sa v našej krajine rozrástol vďaka režimu politických strán.

MUDr. Igor Bukovský, PhD. reaguje na tento stav a vyzýva predsedu vlády, aby sa po vzore svojich írskych kolegov ospravedlnil národu a odstúpil z funkcie. A aby Minister zdravotníctva odvolal „silové zložky“ z výkonu dohľadu nad nariadením nosenia rúška.

Pokrytectvo a klamstvo nášho verejného života nakoniec zoberie dôvod žiť podľa pravidiel slušnej spoločnosti aj slušným ľuďom. To je cesta do pekla.

 

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář