JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Na celém světě přibývá ze dne na den čím dál víc drastických videí rasistických útoků černochů na bílé lidi. Ukazuje se, že černý rasismus a agresivita černochů, obzvláště muslimů, je mnohem nebezpečnější než se kdo domníval!

Jen za posledních šedesát minut se po celém světě nahrálo několik stovek videí, fotografií a příspěvků, které se týkají globálně rozšířené iniciativy Black Lives Matter. Ta má za cíl upozornit na údajnou rasovou segregaci a nesprávné zacházení s menšinami ve Spojených státech. Jenomže podle řady tweetů nejsou ani zástupci tmavé pleti žádní svatoušci.

Velmi krátké video se poměrně rychle dostalo mezi nejpopulárnější tweety této sociální sítě. Nahrál ho člověk pod přezdívkou Helcurt, který se na Twitteru pohybuje od roku 2016 a podobný obsah, tedy rasismus naruby, publikuje pravidelně.

Záznam nelze blíže určit, nelze ani specifikovat místo nebo správný čas. Helcurt k němu pouze v angličtině uvedl, že „tohle nikde neukážou, protože to nepodporuje narativ“. Míněno je hnutí #BlackLivesMatter.

Co tedy na drastickém záznamu vidíme?

Situace se zdá být dramatická, jelikož na zemi leží běloch, nehýbe se. Během chvíle se odněkud vyřítí černý muž a s rozběhem mu skočí na hrudník a břicho. Za chvíli na ležícího muže nastoupí několik dalších jedinců tmavé pleti, kteří pokračují v útocích. Ležící běloch se nebrání. A to dokonce ani ve chvíli, kdy mu další černoch sundává boty a svlíká kalhoty. Scéně je přítomno asi deset lidí.

Bití na zemi, svlíkání oblečení oběti  (zdroj: Twitter, 30. 6. 2020)

Odeslat komentář