JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Německá ministryně se s NATO připravuje na válku s Ruskem!

Německá ministryně obrany Annegret Krump-Karrenbauerová ubezpečila Washington, že Berlín splní cíl NATO zvýšit výdaje na obranu na 2% HDP, píše Contra Magazin.  Podle autora článku Marco Maiera tímto způsobem projevila „pokoru“ před washingtonskými jestřáby, kteří připravují Německo na destruktivní třetí světovou válku s Ruskem.

Německá ministryně obrany Annegret Kramp-Karrenbauerová ujistila, že se Berlín bude i nadále přibližovat k dvouprocentnímu cíli NATO, uvádí Contra Magazin. Řekla to v očekávání schůzky se svým americkým protějškem Markem Esperem ve Washingtonu. Autor článku Marco Maier nazval takový akt za „varovnou pokoru“ z její strany.

Ukázalo se, že koalice CDU/CSU a SPD byly tak hloupé, že se před několika lety dohodly na účasti na závodech v zbrojení NATO, namísto toho, aby kompetentně spravovaly dostupné prostředky v souladu s potřebami Bundeswehru, uvedl autor. Problém však není zajistit obrannou schopnost německé armády tím, že jí poskytne potřebné finanční prostředky. Faktem je, že stratégové NATO připravují Německo na předpokládanou válku s Ruskem. Kromě toho, aby si Američané zachovali svou globální říši, potřebují vojenskou pomoc „spojenců“, protože jejich vlastní vojska jsou příliš rozptýlena a již se nemohou vyrovnat se stanovenými úkoly.

Němci se musí ptát sami sebe, zda chtějí každý rok utratit „šílené peníze“ za militarizaci Německa. „Pentagon a NATO pod tlakem mistrů studené války sledují agresivní východní politiku namísto konstruktivní politiky sousedství,“ vysvětluje autor.

„Němci se rozhodně nezajímají o rozsáhlý závod zbraní, který probíhá jen s jedním cílem – splnit přání jestřábů ve Washingtonu a Bruselu. Jednoho dne budou muset ti, kdo hlasují pro stranu CDU Kramp-Karrenbaueré, vysvětlit svým dětem a vnoučatům, proč podporovali přípravy na devastující třetí světovou válku,“ uzavírá Maier.

prvnizpravy.cz, contra-magazin.com

Odeslat komentář