JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Neuvěřitelné! Nakažených Koronavirem Covid-19 v ČR ubylo 1700 za jedinou vteřinu! Ano, tak se vytvářejí statistiky a falešná fake epidemie pro ovládnutí lidstva

ČESKO: Jediná vteřina dnes stačila na to, aby u nás ubylo přes 1700 prokázaných případů aktuální nákazy koronavirem. Ministerstvo zdravotnictví totiž změnilo své statistiky. Rázem tak nyní je o 1775 méně lidí prokázaně infikovaných, než kolik bylo ráno.

Aktuálně Ministerstvo zdravotnictví v České republice eviduje s nemocí covid-19 3479 lidí. V neděli ráno jich ještě statistika ukazovala 5254.

Nařízení auditu statistiky přišlo od ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (za ANO). Ředitel Ústavu zdravotnických informací a statistiky (ÚZIS) Ladislav Dušek náhlý rozdíl vysvětlil tím, že některé hygienické stanice v krajích byly v poslední době vytíženy eliminací epidemie v lokálních ohniscích nákazy a aktualizace údajů o počtech vyléčených pro ně nebyla prioritou.

„Je to čistě úpravou záznamu. Provedli jsme zpětný audit dat, který na hodnocení epidemie nic nemění,“ uvedl Dušek

Výrazně se v návaznosti na změny zvedl i údaj vyléčených lidí, a to z 9590 na 11.423. Vyléčení tedy „poskočili“ o 1.833.

V České televizi Dušek komentoval, že nejde o „žádný skok, který by měnil podstatu hodnocení celé epidemie“.

Celkem je od počátku koronavirové epidemie evidováno 15.273 případů nákazy.

Nejvíce nakažených v tomto týdnu vykázalo v přepočtu na 100 tisíc obyvatel Karvinsko, šlo o 62 případů. Dále následují okresy Jihlava s 57 a Frýdecko-Místecko s 39 nakaženými na 100 tisíc obyvatel.

Od včerejška platí povinnost nosit roušky na vnitřních hromadných akcích nad 100 lidí, jde o kulturní a sportovní akce, ale také svatby a pohřby uvnitř budov.

Od pondělí pak bude omezena kapacita těchto akcí na 500 osob, nyní činí 1000 lidí.

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář