JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

NOVÉ, NAPROSTO ŠOKUJÍCÍ DETAILY EXTRÉMNĚ BRUTÁLNÍ VRAŽDY GENERÁLA LUČANSKÉHO!!! BYLA TO POLITIKY PŘEDEM OBJEDNANÁ VRAŽDA !!! SDÍLEJTE VŠUDE ČLÁNEK A VIDEO!!!

SLOVENSKO: Potvrzují se předešlé předpoklady, že generál Lučanský byl MIMOŘÁDNĚ BESTIÁLNĚ ZAVRAŽDĚN a zařizovala to údajně šedá eminence Lipšic, jehož jméno padá úplně ve všech Slovenských kauzách. Generál věděl příliš mnoho o všech současných vládních i jiných zločincích, proto musel zemřít.

Vrchního slovenského generála zavraždili a umordovali tím nejstrašnějším způsobem jaký si dokážeme představit a jak se to nestalo ani tomu poslednímu zvířeti na jatkách. Pokud ani toto neprobudí spící slovenské občany a nevyžene je do ulic, do generální stávky, totálních obstrukcí nařízení vlády zločinců a pokud lidé sami aktivně nedonutí celou vládu okamžitě podat demisi, tak si Slováci nezaslouží už nic jiného, jen velmi, velmi černou, pochmurnou a bolestivou budoucnost bez světýlka naděje

Toto video dává zároveň i vysvětlení na to, proč „někdo“ zařídil, aby Mikuláš Černák ihned po zavraždění Generála dal „odborný“ posudek o sebevraždě, jako jediné možnosti smrti Generála:

https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Nejobavanejsi-mafian-Slovenska-pro-PL-Lucanskeho-vrazda-Ja-v-ty-veznici-sedel-Chcete-vedet-jak-se-chovaji-bachari-k-prominentum-A-co-byl-general-zac-648940?%20fbclid%20=%20IwAR0vIp03HZRM2IddAWaVOlLk5tSc4giSkjkLWvODGfpOc4dBNwaTJGe07XI

Dovolujeme si tvrdit, že styl, způsob vysvětlení ani nevypadá jako od Černáka, spíše jako by tuto odpověď psal někdo jiný, osoba zainteresovaná v celé záležitosti a zametající stopy vedoucí k odhalení vraždy a pachatele. Možná by vyšetřující komise, ale hlavně nejlepší policejní experti měli prověřit i tento detail, odpověď Černáka pro parlamentní listy.cz, kdy a jak ji posílal, a jestli opravdu on

Rozešlete video a článek na všechny sociální sítě, úplně všude !!! Ať se těch několik posledních čestných a statečných politiků, prokurátorů, policistů a velitelů NAKA nastartuje. Přepošlete to prosím i nové politické vyšetřovací komisi, dále Žilinkovi, bezradné o křeslo se třesoucí Kolíkové a všem ostatním. Pište do všech evropských a mezinárodních institucí, CO SE NA SLOVENSKU DĚJE !!!

Pokud na vymyšleném – předem vykonstruovaném propojení Fica s Kuciakovou vraždou musel Fico odejít z postu premiéra a pokud NAKA zatýká a posílá do vazby lidí za vyslovené banality, po tomto odhalení musí nejen okamžitě odejít celá vláda, ale policie / NAKA musí zadržet ihned všechny podezřelé, kterými je ovšem celá současná tzv. „vláda“ a zaměstnanci věznice kde se udála bestiální vražda generála. Je třeba pod slibem mlčenlivosti a zachování anonymity vyslechnout VŠECHNY vězňě který se v té době nacházeli v dané věznici.

OČISTA NA SLOVENSKU TOTIŽ JEŠTĚ NEZAČALA, ALE JE NUTNÉ JI OKAMŽITĚ NASTARTOVAT A TO IHNED OD NEJVĚTŠÍHO KOZLA ZAHRADNÍKA – SKUPINY ORGANIZOVANÉHO ZLOČINU, KTEROU JE MATOVIČOVA VLÁDA !!!

 

J.B.
President CIPIA
Analysis and Investigation Dep.
Control and Investigation of Politicians International Agency  (CIPIA)

Komentářů2)

Odeslat komentář