JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Operace Covid 19 jako uměle vytvořený informační nástroj globální politiky

C19 je nástrojem globálního řízení. Každý sad má svého zahradníka a nic není náhoda.

Každý kdo sleduje aspoň trochu co se děje si může položit otázku:

Nakolik jsem se v době, kdy bylo lidstvo uměle bombardováno inFormacemi, že brzo nejspíš všichni vymřeme (a díky tomu „umíralo“ strachy), mýlil či nikoliv?

Ekonomická a politická situace se změnila zcela. Tím, že se od sebe odseparovaly jednotlivé státy, tak bylo odříznuto i nadnárodní řízení (pozor: nikoliv to globální!!!). Všimněte si, jak se většina mezinárodních organizací dehonestovala a byla zpochybněna:

WHO jako naprosto bezzubá v „boji“ s C19, které zasadil poslední ránu Trump tím, že ji již nebude financovat.

OSN se zmohla v posledních dnech jen na to, že varovala před používáním termínů „manžel a manželka“ (jako genderově nevhodné) a tím se degradovala dokonce i v očích některých liberálních médií.

NATO si klidně nechalo jezdit ruské vojáky v autech v jedné z členských zemí (Itálii).

Všechny tyto organizace mají v sobě stále ještě funkční struktury US státních elit, tedy neokonů a ty pomalu ale jistě chřadnou. EU, tedy bruselské loutky také nedostaly žádné noty dle kterých postupovat a dle toho také vypadalo jejich řízení – nebylo prakticky žádné. Kaleidoskopicky uvažující ovčan vám samozřejmě řekne, že jediná změna kterou to celé (C19) přineslo bylo to, že všichni „trošku“ zchudli a museli nosit roušky a to je celé.

Co se stane, když se psovi podaří zahnat v domě krysu do kouta? Krysa, zmatená a hrůzou bez sebe sáhne k tomu nejpřirozenějšímu – k násilí. Již nemá možnost se opřít o kolonii svých soudružek krys, je sama a tak se sebevražedně vrhne na psa, i když nemá možnost jej porazit, ale i když ho jen zraní, může jej natolik infikovat, že časem třeba pojde. A tak se neokoni rozhodli zvrátit situaci tím, že napadnou toho „psa“, který je donutil ztratit většinu řídících pozic kterými ovládali své loutky v jednotlivých zemích i výše zmíněných nadnárodních organizacích! Správně – na Trumpa.

Dříve by vytvořili nějakou epizodu typu „Kuciak“, kdy uměle někomu (bílému koni) zvednete píár, pak jej přimějete, aby vašeho oponenta z něčeho nařkl a když pak je dotyčný bílý kůň vámi zabit, tak je přeci „jasné“, kdo to musel udělat, ne? Váš oponent, aby tím dotyčného umlčel, to dá rozum.

Jenže na tyto složité hrátky nebyl a není čas, jde o vše a tak se použila celkem běžná pouliční „příhoda“, kdy zemřel jeden zfetovaný obr, živící se jako vyhazovač, kterého zaklekli tři chrousti a „občanská válka“ mohla zvesela začít. Stačilo k tomu pouze několik věcí – dotyčný mrtvý musel mít správnou barvu pleti a „vrah“ samozřejmě také. Pak bylo nutné vykreslit v médiích dotyčnou „oběť“ jako osobu s vlastnostmi Ježíše Krista a dotyčného policistu jako Mengeleho a informační základna pro ovčany byla připravena.

Myslíte si, že si lidé napsali na fb a vyrazili do ulic? Nikoliv – neomarxistických a lidskoprávně-neziskových organizací mají v USA požehnaně a ti se samozřejmě rovnou vrhli do organizování akcí a to samozřejmě pouze tam, kde jim nikdo nemohl bránit ve shromažďování a proto se protesty konají jen ve městech, kde je zvoleným starostou „demokrat“.

Jenže ta „revoluce“ není zas tak žhavá. Rozbít několik aut a vykrást pár obchodů s elektronikou nestačí. A tak museli vytáhnout i teroristickou organizaci Antifu, jejímiž velkými přívrženci jsou „naši“ Piráti (většina teroristických organizací má svou ryze politickou, legální stranu např. IRA – Sin Feinn, IS – Muslimské bratrstvo atd.). A kdo jsou ti hoši a dívky z Antify?

Antifa vznikla jako bojová odnož Komunistické strany Německa v roce 1932, jako odpověď na nacistické hnutí. Zajímavé jistě je, že KSN založila R. Luxemburgová a K. Liebknecht, oba marxisté z etnika, které se ze zákona nesmí nijak a nikdy kritizovat, protože by vám pak mohlo hrozit obvinění z antisemitismu. Luxemburgová byla velká kritička Lenina (ze stejného etnika – jeho dědeček, tatínek maminky, se jmenoval Moše Ickevič Blank) a to proto, že odmítal trvalou, tedy permanentní revoluci proti kapitalismu a imperialismu. Jinými slovy tato dáma zastávala stejné názory jako jistý pan Bronštejn (z téhož etnika), známější pod příjmením Trockij, který byl úhlavním nepřítelem Stalina a jehož přisluhovače zčásti odstranil při Velké čistce. Když byla nacisty posléze likvidována německá KSN, tak Stalin rozhodně nesmutnil, protože tím byla zničena jen další strana trockistického marxismu, která neměla s bolševismem nic společného. Hitler i Stalin totiž ve svých zemích likvidovali stejné osoby – trockisty, ale každý z jiných důvodů.

Dnes se v některých alternativních novinách v USA píše o tom, že za protesty stojí organizace jistého pana Sorose, který je jakého etnika? Ne, nebojte se, ani nic nenaznačuji.

Neokoni jsou na tom dnes tak, že jim nezbývá než rozpoutat pokus o „majdan“ a to doslova a do písmene na vlastním dvorku. Je cílem svrhnout Trumpa? Ne, na to nemají. Cílem je poškodit jeho společenský obraz a připravit jej o vítězství v nadcházejících volbách. Jaký obraz o něm chtějí šířit? Krutý, bílý, rasistický šovinista je ochoten dopustit se násilí proti „pokojným“ lidem, kteří protestují proto, neboť jsou přesvědčeni, že zlí policisté úmyslně zabíjejí hodné kriminálníky a feťáky, kteří sice před tím museli udělat v životě tisíce kroků k tomu, aby byli zakleknuti policistou, ale co naplat, když si to tak mecenáši přejí, tak se protestuje. A co udělá Trump? To co vždy. Vše vyšponuje do absurdna, stejně jako když „musel“ v Bílém domě do krytu kvůli svému bezpečí. Tímto gestem chtěl evidentně jeho píár tým poukázat na to, že „pokojní demonstranté“ ohrožují prezidentovu bezpečnost a jsou tudíž pěkná sebranka.

Díváme se na informační válku, kdy jsme všichni její součástí a která dnes skutečně ovlivňuje každého z nás. A ten hadr na ústech je přesně ten symbol, kterým se lidem zavírají ústa, ne?

Apropo symbolika: Jak se jmenoval ten mrtvý muž? Floyd? Znáte píseň od kapely Pink Floyd Another Brick in the Wall (z desky The Wall)? Zpívá se v ní: „Hey! Teacher, leave them kids alone!“ a za socialismu se to u nás zpívalo takto: „Hej! Fízl, vem ho sekerou!“ A od té doby, se podle této kapely v některých místech těm „fízlům“ také říkalo a to – flojdi. Ta píseň má tři části a ta třetí se jmenuje Drugs (drogy). A jak, že se jmenoval ten klekající policista? Chauvin? Jak se řekne anglicky šovinista? Chauvin-ist?

Někdy si to egregoriálně matriční řízení zajímavě pohraje.

Petr Novák

Odeslat komentář