JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Otřesné video! K čemu slouží dcery a vnučky v muslimských domácnostech? Syrský imám přistižen, jak znásilňuje svoji třináctiletou vnučku

Incest je mezi muslimy docela běžný, ostatně sňatky v rámci příbuzenstva nejsou u muslimů rozhodně nic neobvyklého. Ženy jsou pak již odmala považovány za majetek a tak se s nimi zřejmě i zachází. Nikdo nevidí za zdi muslimských domů, ale co se tam zřejmě děje poměrně často lze domyslet, když shlédnete video, které bylo natočeno na veřejnosti.

Al Nasouh, imám v Deir El Zour v Sýrii a vůdce islamistické brigády Ahbab Al Sahaba nám názorně předvádí to, k čemu nejspíš slouží dcery a vnučky v mnoha muslimských domácnostech. Webové stránky Arabic News o videu široce informovaly, zatímco web Egypt Today citoval aktivisty, kteří tvrdili, že muž je skutečně imám.

Video ukazuje muže z dálky s dívkou, která zřejmě prosila dědečka, aby přestal. O pár vteřin později muž natáčející video dědečka překvapí, vykřikne „máte sex se svou vnučkou“ a pak zahájí výslech, který povede k mužovu přiznání. Dědeček tvrdí, že je to poprvé, co se to stalo. A vnučka, Yosra Mohamed Rashid, zdá se, ho obhajuje, přiznává, že od ní její děda dostává „potěšení“.

Je pravděpodobné, že znásilňování od vlastního dědy zažívala třináctiletá dívka již roky a je pravděpodobné i to, že se stejně choval její děda i ke svojí dceři, tedy matce dívky (muži, kteří imáma při činu přistihli zmiňují, že jde o dceru jeho dcery).

Na nechutné video, na kterém děda znásilňuje vlastní třináctiletou vnučku a posléze se snaží ze svého činu vymluvit pod namířenou zbraní, se můžete podívat zde.

SYRIAN imam caught in the act in what appears to be a sexual assault on his 13-year-old granddaughter

Slovanka

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář