JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Poučíme sa z prípadu prasacej chrípky? Príbalový leták k očkovacej vakcíne MMR je 1 m dlhý, 0,5 m široký a obsahuje 42 varovaní o možných nežiaducich účinkoch! Rýchlokvasené Vakcíny proti Covidu budú oveľa väčšou katastrofou

Všetci si pamätáme rozruch okolo očkovania proti prasacej chrípke H1N1 z roku 2009. Slovenská vláda vtedy objednala vakcíny v hodnote 7,6 milióna eur. Z nich sa nevyužilo viac ako 900 tisíc. Zaočkovať sa dalo iba 1,4% obyvateľstva. V spaľovni skončilo zbytočne 5,3 milióna eur. Ako vyplýva z množstva závažných zistení, ktoré sa objavili v uzneseniach Európskeho parlamentu, dochádzalo k značnému lobingu medzi vedeckými poradcami orgánov verejného zdravotníctva zo strany farmaceutického priemyslu.

Bolo by logické sa zo spomínaného fiaska poučiť a ušetriť milióny eur na kampane a očkovacie vakcíny. Prasacia chrípka nebola nebezpečnejšia ako sezónna chrípka. Zomrelo na ňu 18 500 pacientov, v porovnaní s chrípkou, ktorá si ročne vyžiada 300-650 tisíc obetí. V Čechách bola situácia podobná. Prezident Václav Klaus vyzval vládu ČR a hygienikov, aby sa nechali očkovať. Všetci do jedného odmietli a milióny vakcín Tamiflu boli na pokyn prezidenta znehodnotené.

Budeme teraz prinútení prijať narýchlo „zbúchanú“ vakcínu na Covid-19, ktorú vyvinuli v priebehu pár mesiacov? Napriek tomu, že vývoj vakcíny zvyčajne trvá 10 až 15 rokov, máme uveriť, že bude bezpečná. Taká zrejme ani neexistuje. Inak by jednotlivé štáty nemali zriadené fondy na odškodnenie ľudí po poškodení vakcínami. Iba v USA vyplatili obetiam stovky miliónov dolárov. Nedávno som videla príbalový leták k vakcíne MMR, ktorý bol 1 m dlhý a 0,5 m široký a obsahoval 42 varovaní o možných nežiaducich účinkoch.

Odeslat komentář