JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Roman Prymula chce zajít ještě dál, plánuje nařídit Lockdown nad celou Českou republikou ve stylu vojenské uzávěry jako v Izraeli! Momentálně se na ministerstvu promýšlí, jak daleko by se mohli Češi vzdálit od svého bydliště, jestli 1000 metrů jako v Izraeli, méně nebo více! Andrej Babiš mlčí v pozadí a čeká na výbuch hněvu a odporu ve společnosti, aby proti Prymulovi zasáhl jako záchranný rytíř? Jenže, co když výbuch nepřijde a občané budou držet hubu a krok? Komunisté mají poslední příležitost vymezit se proti Andreji Babišovi a jeho kádrům na politické scéně, jinak strana ve sněmovně skončí! – TOP INFO

ČESKO: Situace v ČR začíná připomínat vojenskou diktaturu a politické procesy ustupují do zřetelného pozadí. Zatímco soud ve Španělsku zakázal uzávěry měst a pohybu obyvatelstva jako neústavní [1], v České republice se k ničemu takovému zatím neschyluje a ministr zdravotnictví Roman Prymula pokračuje v šíleném tažení proti lidským právům a občanským svobodám v ČR, přičemž se zaštiťuje Nouzovým stavem, který v ČR platí od tohoto pondělí. Roman Prymula dnes pro server Novinky.cz odhalil [2], že na ministerstvu zdravotnictví se připravuje a chystá plán na celorepublikový lockdown, tedy v podstatě vojenskou uzávěru měst a pohybu obyvatelstva podle vzoru Izraele.

Protest proti lockdownu v Izraeli. Na plakátu hebrejský vzkaz Netanyahuovi: “Odejdi!”

V Izraeli už přes dva týdny platí celostátní lockdown, kdy Izraelci se smí pohybovat jen na vzdálenost 1000 metrů od svého domu, přičemž původní nařízení bylo jen 500 metrů, ale to bylo zrušeno kvůli vypuknutí občanských nepokojů v Haifě a v Tel Avivu. Izraelci se mohou pohybovat na 1000 metrů od svého domu za účelem nákupu nebo kvůli cestě za lékařem, mimo tento okruh se však nesmí pohybovat a mají povinnost s sebou nosit chytrý telefon s aplikací, který podle GPS lokace sleduje vzdálenost od registrovaného bydliště. Pokud člověk okruh překročí, telefon začne pískat a řvát, aby se člověk vrátil do vymezeného okruhu.

Roman Prymula chystá nad územím ČR lockdown jako v Izraeli

Pokud člověk pokračuje dál a nevrátí se do perimetru 1000 metrů od bydliště, aplikace v telefonu podle GPS souřadnice informuje nejbližší vojenskou hlídku izraelské armády IDF. Uzávěru v Izraeli totiž má pod jurisdikcí armáda, nikoliv izraelská policie. Jedná se tak o uzávěru pod velením izraelské armády a podle všeho v tomto modelu se zhlédl i plukovník Roman Prymula, který by toto rád vyzkoušel na českých občanech. V rozhovoru pro Novinky doslova uvedl:

„Pokud by došlo k variantě lockdownu, tak by to znamenalo v podstatě omezení opuštění bydliště,” uvedl Prymula, že diskuse se nyní vede o vzdálenosti, na niž by bylo možné jít ven, a o tom, v jakém počtu osob.

Jak sami vidíte, tohle už není žádná legrace. Plukovník Prymula se doslova utrhl z řetězu a v poslanecké sněmovně dosud nezazněl ani jediný návrh na odvolání Romana Prymuly z funkce ministra zdravotnictví. Komunisté, kteří v krajských a senátních volbách dopadli s katastrofálním výsledkem, by mohli si reputaci napravit u voličů tím, že vyzvou premiéra Andreje Babiše k odvolání Romana Prymuly z funkce, a pokud to odmítne, mohou komunisté položit vládu společně s opozicí.

Komunisté již nemají co ztratit a pokud si nezískají důvěru voličů nějaký zásadním a silným krokem, skončí po příštích volbách v poslanecké sněmovně. V této chvíli, kdy plukovník v roli ministra zdravotnictví navrhuje kroky k omezení lidských a občanských práv ve jménu reakce na jakési pozitivní výsledky testů, aniž by byly prováděny pitvy osob údajně zemřelých na COVID-19 v ČR, už není prostor pro pletichy a politikaření, komunisté musí začít bojovat proti krokům vlády, protože všechno toto, co dělá Roman Prymula, to všechno je se souhlasem vlády Andreje Babiše.

Roman Prymula je pouze voják, který plní rozkazy vlády, a ta čeká za bukem a sleduje, jestli dojde k občanským nepokojům

Hlavním problémem zde je fakt, že mediálně to vypadá, že tato omezování lidských práv provádí ministr zdravotnictví a vláda s tím nic jako nemá společného. To není pravda. Pokud by vláda nesouhlasila s kroky Romana Prymuly, potom by premiér zasáhl, pozval by si ministra na kobereček, anebo by ministra rovnou odvolal z funkce. A to se právě neděje. Všechno, co říká Roman Prymula, všechno, co nařizuje Roman Prymula, a všechno, co chystá Roman Prymula, je se souhlasem české vlády a premiéra Andreje Babiše! Na to nesmíte skočit, že vláda s tím jako nic nemá!

Pokud známe tato fakta, tak si musíme říct, k čemu došlo minulý čtvrtek. Roman Prymula prohlásil, že se chystají registrace a zavedení evidence všech návštěvníků hospod [3]. Ozval se obrovský řev a odpor veřejnosti a Andrej Babiš v předvolební debatě na ČT ostře Prymulův nápad odmítl, že žádné registrace se dělat nebudou. Andrej Babiš jako rytíř na bílém koni situaci zachránil. Jenže, to bylo 24 hodin před počátkem voleb v ČR do senátu a krajů. A co přišlo tento týden?

Roman Prymula řeční, Andrej Babiš v pozadí kontroluje.

Roman Prymula ve svých výrocích pokračuje. Včera prohlásil, že kdo bude očkovaný, nebude muset nosit roušky a nebudou se na něho vztahovat další omezení. Kdo očkovaný nebude, bude muset nosit roušku natrvalo a natrvalo budou omezena jeho lidská práva. Včera rovněž oznámil, že plánuje plošné testování všch obyvatel České republiky. A dnes oznámil, že na ministerstvu už plánují parametry lockdownu a úzavěry České republiky podle modelu Izraele.

A na tyto nápady už Andrej Babiš tento týden nereaguje, je ticho po pěšině. Proč? Protože už je po volbách, volby skončily. A všechno toto, co říká Roman Prymula, je se souhlasem Babišovy vlády, se souhlasem Andreje Babiše i Jana Hamáčka jako ministra vnitra. A nikdo z nich se neohradil proti Prymulovým výrokům. No, jak by se mohli ohrazovat, když Prymula je ve skutečnosti jenom voják, důstojník, který sice je MUDr. a profesor, ale jako plukovník je zvyklý hlavně poslouchat rozkazy a velení.

Komunisté mají unikátní a poslední příležitost zachránit svoji existenci ve sněmovně a vymezit se proti vládě před volbami v roce 2021

Babišova vláda se usnesla a rozhodla pro implementaci těchto kroků, tedy pro trvalé nošení roušek, vakcinace, které lidi osvobodí, plošná testování všech obyvatel a uzávěry měst a lidí, aby se nemohli pohybovat. Tohle je součást plánu Andreje Babiše a Jana Hamáčka. A komunisté se už nemohou vymlouvat na to, že chtějí dělat konstruktivní politiku a podobné kecy. Komunisté drží tuto vládu u moci a pokud ji nezastaví, pokud si nevynutí odvolání plukovníka Prymuly z funkce ministra zdravotnictví, potom komunisté skončí jako strana, která je úplně k ničemu. Strana může prohrát volby, strana může udělat chyby, strana může hledat kompromisy, pokud si je obhájí před voliči, ale jednu věc voliči straně neodpustí, pokud je strana zbytečná.

Protesty Izraelců proti lockdownu

Voliči komunistů přešli ve velkých počtech k Babišovi a ke Hnutí ANO, protože Babiš rozdává důchodcům peníze. Proč by někdo volil komunisty kvůli jistotám důchodů, když ty jistoty a peníze důchodcům rozdává Babiš? Strana jako KSČM tak čelí hrozbě, že se stane zbytečnou stranou pro potenciální voliče. Komunisté se musí Babišovi vymezit, jinak v této iteraci skončí v poslanecké sněmovně příští rok na podzim. Strana má jedinou možnost, využít této krize okolo skandálních kroků Romana Prymuly a ukázat svoji sílu k jeho odvolání.

Pokud to strana neudělá, udělá to dříve či později někdo za ní. A kdo? No přece samotný Andrej Babiš, který Prymulu odvolá jako zachránce a rytíř ve chvíli, kdy to už bude pro občany neúnosné. To je Plán A. Babiš tím prostě získá znovu politické body u občanů jako zachránce před šíleným Prymulou, kterého ovšem do funkce navrhl Andrej Babiš a jmenoval Miloš Zeman, ale na to voliči zapomenou, jako by se nestalo, že?

Pokud komunisté zaspí, jako zachránce přijede lidu na pomoc paradoxně Andrej Babiš, takový je plán A. Jenže, je tady i plán B

Může ale dojít přesně k opačné situaci, v podstatě k Plánu B, že česká veřejnost se proti Prymulovi bouřit nezačne a jako vrchol chucpe do toho vkročí prezident Miloš Zeman, který Romanu Prymulovi ještě udělí státní vyznamenání za zásluhy, jak se proslýchá okolo Pražského hradu v posledních dnech, že Miloš Zeman u příležitosti 28. října udělí Prymulovi státní vyznamenání. Panečku, to je chucpe! Takže, klidně dojde k tomu, že nebude ani odpor veřejnosti k uzávěrám, k očkování, k plošnému testování, protože občané už jsou vaření jako ta žába, protože ovečky to mají rády s elektrickým ohradníkem, vlčákem a ovčákem. Čím více ovce, tím více Covid!

Shromáždění Chasidů v Izraeli na protest proti lockdownu vyhlášeným Benajminem Netanyahuem

Taková je možná realita, a možná také ne. Záleží na občanech, co všechno si nechají líbit ze strany figurek a loutek, které si koupila a ovládla farmaceutická lobby, a to nejen v ČR. Pokud se lidé neozvou, Babiš nebude muset hrát roli rytíře a zachránce, protože to klapne a lidé budou spokojeni. Takže Babiš bude vítězem tak, i onak. Je to vymyšlené naprosto dokonale. Pouze komunisté do tohoto plánu mohou vhodit vidle, pokud k tomu najdou odvahu po debaklu v senátních a krajských volbách.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Zdroj: https://aeronet.cz/news/roman-prymula-chce-zajit-jeste-dal-planuje-naridit-lockdown-nad-celou-ceskou-republikou-ve-stylu-vojenske-uzavery-jako-v-izraeli-momentalne-se-na-ministerstvu-promysli-jak-daleko-by-se-mohli-cesi/

Odeslat komentář