JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Šéfredaktor Aeronet.cz pan VK komentuje aktuální události – 2021-02-19 – TOP INFO!!! (VIDEO CZ, 143 min)

 


1.
Pandemický zákon bude ještě horší. Jan Hamáček podal pozměňovací návrh a Babišova vláda spolu s Demoblokem zařadili do návrhu zákona novelu, která umožní Ministerstvu zdravotnictví zavádět kompulzivní mobilní sledovací aplikace a převádět pravomoci sledování na soukromé subjekty s formou veřejnoprávní služby. Budou se platit koncesionářské poplatky už i za vlastnictví mobilu z titulu financování veřejnoprávní služby zdravotního trasování občanů? To kvůli tomuhle chce Hnutí ANO zrušit prodej anonymních předplacených SIM karet, aby nebylo možné se vyhnout placení koncesionářských poplatků za mobil?

 


2.
Ministr školství ČR Robert Plaga začal vyhrožovat dětem a jejich rodičům odepřením ústavního práva k rovnému přístupu ke vzdělání, pokud se děti odmítnou podílet na školním antigenovém testování. Děti budou doma a bez online výuky. A může to být ještě horší, v ČR hrozí ustanovení trvalého výjimečného a nouzového stavu po přijetí Pandemického zákona. Ministr vnitra Jan Hamáček by získal pravomoci na úrovni Augusto Pinocheta v Chile. Totalita přichází pod rouškou ochrany zdraví, ale jinak jitra jsou v kotlině Mah’ralu mrazivě tichá.

 

3.
Slovenský ministr zdravotnictví Marek Krajčí potvrdil další „konspiraci“. Evropská komise má zájem o rozbor až 10% vzorků DNA občanů, které zůstaly po antigenních plošných testech. Vědci ze zahraničí prý mají zájem o sekvencování DNA občanů EU za účelem vědeckého výzkumu. A v České republice je hotovo, školáčkům budou 2x týdně strkat do nosu špejle, rodiče se bouří a mají strach o zdraví dětí. Co se bude dít s odebranými vzorky DNA na špejlích? Kdo komu dává právo bez našeho souhlasu sekvencovat naši DNA, anebo dokonce DNA našich dětí?

Navíc Roman Prymula poprvé připustil možnost čipování lidí v souvislosti s evidencí statusu očkované osoby, aby se vědělo, jestli je očkovaná, testovaná nebo po prodělané nemoci Covid-19. Údajná „konspirace“ se znovu stala realitou, poradce premiéra a bývalý ministr zdravotnictví na CNN Prima News tak přiznal plán globalistů na využití pandemie pro potřeby Total Control a dělení obyvatelstva podle apartheidového klíče. Covidový pas se stane součástí každodenního života a práva občanů se budou odvozovat od očkovacího statusu uvedeném na papíře, v mobilní aplikaci, nebo na čipu.

 


Telefonické dotazy posluchačů

Komentářů2)

Odeslat komentář