JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

VIDEO: Šialený všedný deň dekadentnej a morálne upadnutej spoločnosti v Berlíne, transvestita verzus moslimovia

BERLÍN: Keď ľavicovo-zelená „farebná rôznorodosť“ exploduje vo všetkých svojich spektrách spoločenskej premeny, je to často čistá reálna satira, ale je to tiež obraz hrôzy, ktorý nám priniesol ľavicovo-zelený sen o multikulturalizme a gender idiotizme

V súčasnosti koluje po internete video, ktoré dokumentuje šialený všedný deň dekadentnej, upadnutej a morálne insolventnej spoločnosti v Berlíne. Istý muž, ktorý sa očividne rozhodol byť ženou, beží za moslimkou so šatkou, kričí na ňu a snaží sa jej z hlavy strhnúť šatku. To sa zase nepáči moslimovi, ktorý to všetko pozoruje a mužíčka s minisukňou pokarhá.

To niečo, čo sa cíti ako žienka, objaví nato reflexívne znovu svoju mužnosť a začne zápasiť s bradatým obrom. Ale všade tam, kde je moslim sa zväčša nachádza aj skupina ďalších veriacich, a tak mu príde okamžite na pomoc pár moslimských bratov. A následne sa spoločne pustia do výtvoru muža/ženy.

V ďalšom klipe možno vidieť ako rodovo nerozhodnutá bytosť vystrája a kričí v angličtine pred arabským holičstvom.

Obidve scény, ktoré ukazujú nielen rozpoltenú osobu, ktorá je jednoducho ponechaná žiť ľavicovo-politicky korektne svoje šialenstvo, ale ukazujú predovšetkým aj hlboko rozvrátenú, morálne degenerovanú a zničenú spoločnosť, ktorú podporujú zámerne vládnuci politici.

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář