JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Slovenskí udavači zavolali na muža bez rúška policajtov. Ten ich upozornil na protizákonnosť nariadenia, vyzval na chránenie Ústavy a nechal sa porúčať (VIDEO)

SLOVENSKO: Incident s rúškovým koronadivadlom sa odohral v bratislavskom nákupnom centre. Policajti po vysvetlení nechali muža bez rúška na tvári na pokoji.

Slovenskí udavači zavolali na muža bez rúška do bratislavského nákupného centra Aupark policajtov. Ten ich upozornil na protizákonnosť nariadenia a vyzval ich na chránenie Ústavy. Polícia sa vzhľadom na nulitnosť opatrenia nariadenia Hlavného hygienika SR na nič nezmohla a muža nechala na pokoji.

Policajnú prezident Peter Kovařík v nedeľu v reakcii na podobný incident, keď predseda ĽSNS Marian Kotleba nemal v diskusnej relácii v RTVS na tvári rúško skonštatoval, že polícia nie je oprávnená riešiť podobné porušenia.

„Ak existujú pochybnosti o protiprávnosti konania účinkujúceho, tieto bude riešiť príslušný správny orgán. Nepovažujem ani za vhodné zasahovať do politického dialógu,“ povedal.

Na základe právnej analýzy, vykonanej sudcom Najvyššieho súdu SR, JUDr. Štefanom Harabinom zo dňa 7. 9. 2020, sú opatrenia hlavného hygienika, MUDr. Jána Mikasa z 3. 7. 2020 a z 28. 8. 2020, PRÁVNE NULITNÉ, t. j. NEVYMÁHATEĽNÉ!!!

Zdroj: https://www.infovojna.sk

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář