JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Smer vydal ďalšie satirické video. Predstaviteľov demokratickej opozície stvárňujú deti v škôlke

SLOVENSKO: Strana Smer-SD dnes na sociálnej sieti pridala ďalšie satirické video. Predseda strany Robert Fico k videu uviedol, že podobné video už bolo použité v zahraničí. Ale keďže je naša opozícia ešte smiešnejšia, rozhodli sa urobiť aj jeho slovenskú verziu

Na začiatku videa prichádza Robert Fico do miestnosti plnej detí, ktoré predstavujú jednotlivých predstaviteľov súčasnej „demokratickej opozície“.

„Detská to nemyslíte vážne. Mirko Beblavý, už s tým prosím ťa prestaň, všetci vieme, že si gorilie mláďa,“ hovorí Fico malému chlapcovi v obleku, ktorý predstavuje lídra Spolu Miroslava Beblavého, ktorý sa bije do hrude ako opica.

„Miško Truban, to ako vyzeráš, to sa nehanbíš prísť ráno do škôlky taký zhúlený,“ hovorí Fico ďalšiemu chlapcovi.

„Andrejko Kiska, prosím ťa, zlez z toho bieleho koňa dole,“ hovorí inému chlapcovi hojdaciemu sa na drevenom koníkovi.

Vo videu sa tiež objavia chlapci, ktorí majú znázorňovať Igora Matoviča, Richarda Sulíka, Borisa Kollára a predsedu KDH Alojza Hlinu, ktorého Fico vyzýva, aby sa namiesto oháňania krížom naučil desatoro.

„Slovensko nemôžu riadiť nezodpovedné deti. Voľte zodpovedne,“ hovorí Fico v závere.

Video si môžete pozrieť tu:

https://www.facebook.com/smersd/videos/568088370677876/

Strana Smer predstavila jedno satirické video, ktoré sa šírilo sociálnymi sieťami a v ktorom komicky zobrazila postavičky predstaviteľov tzv. demokratickej opozície, už minulý týždeň.

Vo videu na nápev ľudovej hudby mužský hlas spieva, ako si predstavitelia opozície „debatujú s úsmevom“, a ako sú už „zrazu rodina“ a novú vládu skladajú. Hlas spieva, že nejde o žiadnu náhodu, a že „až do rána volebného zrodila sa dohoda“.

Videom sa nesú animované roztržky, či fyzické potýčky predstaviteľov strán ako OĽaNO, SaS, PS/Spolu či Za ľudí. V jednom momente je dokonca Beblavý „terčom“ Matoviča.

SMER medzi demokratickú opozíciu zamiešal aj Kotlebu aj Harabina.

Na konci videa zaznie „toto už fakt nie je vtipné, nepotrebujeme nebezpečnú zmenu“.

Video si môžete pozrieť tu:

https://www.facebook.com/smersd/videos/1471411303025238/

 

 

Odeslat komentář