JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Šokující nárůst ženských obřízek v Německu o 44% od roku 2017!

NĚMECKO: Podle německé ministryně pro rodinu  Franzisky Giffey (sociální demokracie SPD) je v současné době v Německu 68 000 případů ženské obřízky. Jde o nárůst o úctyhodných 44 procent v porovnání s rokem 2017!

Podle ministryně je důvodem masová imigrace “syrských válečných uprchlíků” z Nigérie, Somálska, Eritree, Indonésie a Egypta, kde je tento muslimských zvyk mrzačení ženských genitálií často praktikován. Dalších 15 000 dívek je tímto zákrokem ohroženo přímo v Německu, kde je sice ženská obřízka oficiálně zakázána, ale v imigrantských komunitách se běžně praktikuje a úřady to trpí.

Podle ministryně je prý hlavní, že se zvýšilo povědomí o této barbarské tradici muslimských imigrantů.

Podle opozice je “zvýšení povědomí” obětem ženské obřízky málo platné a vláda proti potírání podobného barbarismu nic nedělá. Jenže vláda dělat ani nechce. Muslimské imigranty líčí jako výlupky všech ctností a jejich kulturu jako obohacení, tak těžko může proti té obohacující kultuře zasahovat, že?! To je stejné, jako když se u nás doma stále bojuje proti drogám a přitom každý ví, že si je mládež může koupit v každé muslimské kebabárně, nebo vietnamské večerce. Jenže zasáhnout proti podobným podnikům by byl přece rasismus a xenofobie. Tak se raději nedělá nic.

Ženská obřízka je na vzestupe ve všech zemích západní Evropy s vysokým podílem muslimských imigrantů.

Milan v Německu

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář