JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

ŠOKUJÚCA SPRÁVA! VŠETKÝCH POLITIKOV ZODPOVEDNÝCH Z ÚČASTI NA FALOŠNEJ KORONA PANDÉMII ČAKÁ MEDZINÁRODNÝ SÚDNY TRIBUNÁL! PRÁVNICI Z MEDZINÁRODNEJ KOMISIE VYŠETRUJÚCEJ UDALOSTI OHĽADNE KORONAVÍRUSU V TOM MAJÚ JASNO: KORONAŠKANDÁL JE JEDNÝM Z NAJOBLUDNEJŠÍCH ZLOČINOV PROTI ĽUDSKOSTI A VŠETKY ZODPOVEDNÉ OSOBY MUSIA BYŤ POSTAVENÉ PRED MEDZINÁRODNÝ SÚD TAK, AKO TO BOLO V PRÍPADE NORIMBERSKÉHO SÚDNEHO TRIBUNÁLU! KVÔLI TOMUTO AJ HLAVNÍ PREDSTAVITELIA WHO ZRAZU OTOČILI A ZAČALI VYZÝVAŤ PROTI LOCKDOWNOM A REŠTRIKCIÁM! – TOP INFO (VIDEO)

Právnici z medzinárodnej komisie vyšetrujúcej udalosti ohľadne koronavírusu v tom majú jasno: koronaškandál je jedným z najobludnejších zločinov proti ľudskosti.

Mnohí vedci a epidemiológovia aj zo Stanfordskej univerzity tvrdia, že populácia už dosiahla hromadnú imunitu, presnejšie imunitu T-buniek a neexistuje žiaden dôvod k lock-downom, a už vôbec nie k očkovaniu, čo je rezultátom mnohých špičkových svetových vedcov vrátane nositeľa Nobelovej ceny za chémiu, profesora Michaela Lewitta.

Vysoko rešpektovaní vedci z celého sveta, okrem iných laureát Nobelovej ceny M. Lewitt či bývalý šéf vedeckého výskumu a viceprezident farmaceutickej spoločnosti Pfizer, Dr. Mike Yeadon tak dôrazne upozorňujú, že v skutočnosti tu nemáme pandémiu koronavírusu ale PCR testov.

Známa molekulárna genetička Soňa Peková aktuálne tvrdí, že vedecké informácie ohľadne koronavírusu sú masívne cenzurované a ľudí vlády zavádzajú. Vírus aktuálne slabne a podľa špičkovej lekárky a genetičky veľmi rýchlo replikuje svoj genóm, čím vytvára stále viac chýb, ktorými sa sám oslabuje a nakoniec zahubí.

A právnici z medzinárodnej komisie vyšetrujúcej udalosti ohľadne koronavírusu v tom majú jasno: koronaškandál je jedným z najobludnejších zločinov proti ľudskosti a všetky zodpovedné osoby majú byť postavené pred medzinárodný súd tak, ako to bolo v prípade Norimberského súdneho tribunálu.

U nás testovanie ľudí a dohľadávanie údajných covid pozitívnych osôb od 9.októbra nariadili aj 1500 vojakom denne, ktorí majú rozkaz zasiahnuť. Medzinárodná komisia právnikov pripravuje hromadnú žalobu na kompetentné osoby zámerne spôsobujúce hromadné škody v dôsledku poškodzujúcich udalostí, ktoré utrpel vysoký počet ľudí, čo sa týka aj všetkých komplicov na Slovensku, ktorí už spravodlivosti pod medzinárodným dohľadom neuniknú.

Zdroj: YouTube Zem&Vek

Odeslat komentář