JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Světová banka plánuje, že epidemie COVID-19 bude trvat až do roku 2025, uniklo z dokumentů schválených grantů pro rozvojové země! Situace dramaticky eskaluje, protože WHO začala varovat, že farmaceutické společnosti z celého světa hlásí, že vakcíny proti COVID-19 nebudou zřejmě nikdy fungovat stoprocentně, jestli tedy vůbec!

ČESKO: Po nástupu nového ministra zdravotnictví v ČR se situace radikálně dramatizuje. Roman Prymula v neděli oznámil, že by se měly zavřít střední a rovněž vysoké školy, přičemž jedinou výjimku by měli studenti prvních dvou semestrů VŠ, aby si prý zvykli na vysokoškolský rytmus, což je argument od epidemiologa jako oslí noha. Jinými slovy, studenti první rok na škole si budou mezi sebou šířit virus, ale starší studenti nesmí? Kdepak, celá tato komedie sleduje něco úplně jiného. Roman Prymula rovněž navrhl [1] opatření pro základní školy, a to možná i v důsledku podnětu Aeronetu, jak nás upozornila lékařka z Prahy, která na náš memový podnět se obrátila na ministerstvo zdravotnictví s logickou poznámkou. Ano, týká se to hodin tělocviku na základních školách, protože bizarní rozměr nošení roušek ve školách má neuvěřitelnou souvislost.

Program Světové banky pro Keňu na zvládání Covidu-19 se schváleným datem realizace délky běhu programu až do 31. března 2025.

Na měsíc září jsme na Aeronetu jako hlavní měsíční mem zvolili sarkastickou poznámku o tom, že jedna hodina tělocviku v tělocvičně napumpuje do plic dítěte až 1000 litrů vzduchu od spolužáků. A potom jdou děti z tělocviku do třídy a musí si nasadit roušky, protože je to nařízení ministra zdravotnictví kvůli Covidu. Toto absurdní opatření nošení roušek ve školách, když děti si je sundavají při hodinách tělocviku, kdy dětské plíce kvůli cvičení pracují zrychleně a napumpují do plic za hodinu až 1000 litrů vzduchu, prostě potvrzuje tu absurditu celé situace.

A teprve po měsíci po uveřejnění našeho měsíčního memu vpravo nahoře si toho na ministerstvu zdravotnictví všimli a Roman Prymula tak po měsíci nošení roušek dětmi ve školách chce zakázat hodiny tělocviku, protože logicky s rouškami děti cvičit nemohou. Zatímco na Aeronetu na to upozorňujeme už od 1. září v našem sarkastickém memu, teprve po měsíci na náš podnět zareagovalo ministerstvo zdravotnictví.

Děti při tělocviku nemohou mít roušky, ministerstvo to zjistilo až měsíc po Aeronetu a po otevření škol

Dovedete si jistě představit, kolik vzduchu během hodin tělocviku děti do plic nadýchaly za celý měsíc, kolik aerosolu v uzavřených šatnách pro převlékání a v samotných uzavřených tělocvičnách se dostalo do vzduchu, když děti neměly roušky. Pokud by Covid-19 byl nějaký skutečně smrtelný moribundus, polovina dětí by již byla po smrti, protože i toho největšího mameluka logicky napadne, že když dětem nařídí nosit roušky ve školách, ale nenosí je při tělocviku, ani při obědě ve velkých jídelnách, kde se také nevětrá a kde je tolik aerosolu a moribundu ve vzduchu, že když strávíte 20 minut ve školní jídelně u stolu bez roušky, tak si děti při povídání mezi sebou naprskají do úst mezi sebou způsobem, že by z toho jeden zprymulovatěl. Roušky jsou prostě placebo, které má dát někomu pocit opatření, které ale logicky nefunguje, protože to zkrátka je jenom placebo bez účinku.

Grantový program Světové banky pro Keňu do roku 2025

Roman Prymula tak chce zrušit hodiny tělocviku a rovněž hudební výchovy, protože jak se ukazuje, a zcela logicky, ani tam děti roušky nenosí, protože musí zpívat a při zpěvu hadr na ústech prostě překáží. Všechna tato opatření přitom přichází až po měsíci od začátku školního roku. Neustále se přitom hovoří o tom, že tato virová vlna je pouze na dobu omezenou, i když nikdo neříká, kdy opravdu skončí, protože nikdo to neví, ani samotní epidemiologové. Mezinárodní obchodní organizace WTO minulý týden oznámila, že očekává oživení světové ekonomiky po skončení virové nákazy až v roce 2023, ovšem Světová banka (The World Bank) v uniklých materiálech uvádí, že počítá s koncem epidemie koronaviru až v roce 2025. A to je naprostý šok, protože nosatí vědí pokaždé úplně nejlépe, jak dlouho bude to které konkrétní spiknutí trvat. A jak došlo k odhalení?

Je to venku! Světová banka odhalila, že koronavirová krize bude trvat minimálně do roku 2025!

Světová banka totiž již v dubnu začala schvalovat jednotlivým rozvojovým zemím úplně nové grantové programy na vypořádání se s epidemií COVID-19 a tyto výzkumné granty pro vědecké bádání a mapování nákazy jsou rozděleny na 5 let od poloviny dubna 2020 do 31. března 2025! Světová banka v uniklém a na webu publikovaném dokumentu [2] o grantu pro africkou Keňu uvádí, kolik peněz bude do roku 2025 proinvestováno v grantu na opatření a zvládání covidové nákazy.

Dokument je naprosto šokující, do roku 2025 mají být v Keni vybudovány nejen lůžka a oddělení v nemocnicích na zvládání Covidu, ale i připraveny spalovny na spalování toxických a infikovaných těl. Součástí grantu za 50 milionů dolarů je i mediální propaganda a podpora rozhlasových pořadů informujících veřejnost o nákaze a o prospěšnosti očkování. Tabulka grantu mluví doslova sama za sebe. Světová banka tak přímo v tomto dokumentu potvrzuje, že covidová “plandemie” je zatím plánována až do roku 2025. A tím se dostáváme k vykopání psa ze země.

Šokující tabulka grantu Světové banky pro Keňu

Světová zdravotnická organizace totiž začala vypouštět [3] podivné pokusné balónky do médií, že veřejnost by neměla očekávat od vakcíny proti Covid-19 zázraky, a že je možné, že žádná taková vakcína nikdy ani nebude. A poslední informace z WHO toto pouze potvrzují, protože britská AstraZenece, která je hlavním lídrem vývoje tzv. západní vakcíny, přerušila 3. fázi testování své vakcíny kvůli podezřelým úmrtím testovaných osob a po několika dnech testování resetovala a zahájila ho znovu od počátku, od první fáze testování. Ano, příčinou skutečného resetu bylo zjištění, že vakcína již nefunguje na nové a zmutované kmeny koronaviru, že účinnost vakcíny po uvedení na trh by byla mizivá. To ale znamená, že na koronavirus nebude vakcína nikdy k dispozici, takže s virem se bude muset civilizace naučit žít, jinak civilizace zahyne.

Bez kolektivní imunity a prskání lidí na sebe to nepůjde, na vakcíny zapomeňte

Jedinou cestou je přímá imunizace ve společnosti a získání kolektivní imunity, a to i za tu cenu, že někteří lidé zemřou v důsledku na komplikace s jinou nemocí. Děti měly dosud nízkou úmrtnost, protože mají nejvyšší úroveň imunizace v kolektivu. Člověk už nikdy v životě nepřijde do styku s tolika osobami pohromadě, jako když člověk chodí do školy. Děti se proto imunizují v obrovských počtech mezi sebou, dospělý člověk už nikdy takové koncentraci imunizace vystaven nebude, protože v zaměstnání už obvykle s tolika lidmi člověk do kontaktu nepřijde, pokud tedy nejde o specifické profese prodavaček a pokladních v supermarketech, a v případě úřednic na úřadech.

Pokračování tabulky grantu Světové banky pro Keňu

Proto WHO dopředu varuje před velkými očekáváními od vakcíny, protože i když se necháte očkovat, vakcína zřejmě nebude fungovat na všechny mutace viru a klidně se stane, že dostanete covidovou chřipku i po očkování. A víte, co to bude znamenat. Jakmile to praskne a dostane se to na veřejnost, z ministra zdravotnictví v ČR se stane gestapák, který vystoupí v televizi a oznámí, že lidé musí už natrvalo nosit roušky, natrvalo musí zůstat zavřené hospody, natrvalo bude platit zákaz shromažďování, natrvalo bude platit trasování a šmírování obyvatelstva.

Vakcíny asi nebudou fungovat stoprocentně, varuje dopředu WHO a otevírá se tak děsivý scénář trvalé “prymulizace” společenského života a pohybu občanů v ČR

Nemyslete si, že Světová banka jako vrcholný orgán světového sionistického bankovního kaganátu poskytuje rozvojovým zemím granty na COVID-19 do roku 2025 jen tak z plezíru a pro nic za nic. Oni vědí, že covidová krize bude trvat minimálně 5 let a během této doby zlikvidují góje, automobilový průmysl se spalovacími motory, dojde k vybudování 5G sítí v celé západní civilizaci, která bude použita ke sledování obyvatelstva a po těch 5 letech už bude hotovo. Protože každý bude sledovaný ve svém 5G mobilu, každého bude možné dohledat a zavřít do izolace, pod záminkou, že přišel před XX hodinami do styku s nějakým nakaženým, nebude proti tomu odvolání a po ulicích budou chodit kovidová Gestapa a kontrolovat 5G mobilní telefony okolojdoucích, že mají covidovou povolenku na vycházku.

Covidové gestapo v pražském metru zasahovalo proti muži bez roušky. Takhle to jednou bude vypadat všude, v každém městě

Prymulizace společnosti bude dotažena do stavu a obrazu dystopické společnosti orwellovského formátu. A je opravdu důvod mít obavy. Kdyby se jednalo jen o fámy a povídačky, že jedna paní povídala, tak by se nikdo nevzrušoval. Ale když vidíte přímo před očima plány Světové banky a jejich grantové programy a tabulky, kde se mluví o projektech financovaných až do roku 2025, tak vám prostě leccos dojde. A běda tomu, komu nedojde. Tupý gój se špejlí v nosu, s dírou v kapse a s hadrem na hubě, to bude pohled, panečku. Genocida národa a jeho svobod!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Zdroj: https://aeronet.cz/news/svetova-banka-planuje-ze-epidemie-covid-19-bude-trvat-az-do-roku-2025-uniklo-z-dokumentu-schvalenych-grantu-pro-rozvojove-zeme-roman-prymula-chce-zavrit-stredni-a-vysoke-skoly/

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář