VIDEA, KTERÁ DOKAZUJÍ, ŽE TŘETÍ SVĚTOVÁ VÁLKA JE VÁLKOU NEMUSLIMŮ S ISLÁMEM A VŠEMI, KDO JEHO ŠÍŘENÍ PODPORUJÍ

Běžně zde uvádím videa, která nám představují multikulturní obohacování Evropy. Nicméně těchto videí je již taková řada, že se víceméně opakují. Dnes a denně připlouvají další stovky až tisíce muslimských vetřelců z Afriky do Evropy a to za nezájmu většiny Evropanů, kteří nejsou schopni si uvědomit dosah této nekončící invaze zločinců a muslimských hrdlořezů. Falešná pseudohumanita a snaha EU a jejích nohsledů o odzbrojení Evropanů, jim jen nahrává. Ve válce s islámem však není jen Evropa, jde o válku světovou. Více na záběrech níže..

První video je pro všechny, kdo mají rádi hádanky. Já vám jen napovím, že země, z níž aktuální video pochází, je zemí, kde neplatí právo šaría a muslimové zde netvoří většinovou společnost. Zkuste si tipnout, kde bylo video natočeno, odpověď naleznete na konci článku:

Itálie, coby vstupní brána muslimských vetřelců, zažívá obohacení dnes a denně, další videa jsou tedy právě z této země.

Takto dopadl obchod Gucci po nájezdu vetřelců ze severu Afriky:

Lampedusa – další zásilka inženýrů a doktorů:

Řecko: 10-14letí muslimové dělají bordel v ulicích za pokřiku obligátního “allahu akbar!”. To jsou ti sirotci, po nichž tak sluníčkáři touží??

Itálie: Striptýz afrického vetřelce laugh

Zatímco italští důchodci strádají, afričtí vetřelci utrácí za hraní v sázkovém centru:

Kanárské ostrovy se staly jakousi španělskou Lampedusou. Nyní, když je utlumen turistický ruch, slouží coby další základna africké invaze do Evropy:

Francie: Erdoganovi vojáci ve Francii – protesty tamních Turků proti Arménii (3 videa):

A na závěr opustíme Evropu a podíváme se na to, jak se daří nemuslimům v islamizované zemi, jakou je Pákistán. Nezletilá nemuslimská děvčata (hinduistky nebo křesťanky), většinou ve věku mezi 9 -16 lety, jsou unášena muslimy, násilně provdána a islamizována. Na straně násilných muslimů stojí i tamní soudy, rodiny nemají šanci získat unesené dcery zpět. Za poslední rok se jedná již o stovky, ne-li tisíce případů. Na videu se matka domáhá navrácení třináctileté unesené dcery, kterou násilně unesli a provdali za 44letého muslima. Matka ovšem nemá na navrácení dcery sebemenší šanci:

Na závěr vám ještě dlužím odpověď na hádanku z prvního videa.  Nejedná se tedy o žádnou muslimskou zemi, ale ani o zemi evropskou. Úvodní video je z Minneapolisu, USA.

 

Autor: Slovanka

Zdroj: https://voxpopuliblog.cz/

Jedna odpověď na “VIDEA, KTERÁ DOKAZUJÍ, ŽE TŘETÍ SVĚTOVÁ VÁLKA JE VÁLKOU NEMUSLIMŮ S ISLÁMEM A VŠEMI, KDO JEHO ŠÍŘENÍ PODPORUJÍ”

  1. Mate na cz24 zajimave informace, ale stejnou mírou jako odsuzujete prokomformní média , tak neustále v každém druhém článku dáváte pro srovnání Hitlera atd. Mladým to je jedno. A my starší nepotřebujem tuhle antifašistickou masírku. Tu jsme měli 40 let ve škole. Mimoto vedle zajímavých faktů pořád vytváříte mix HRŮZY, NÁSILÍ, VÁLKY A REVOLUCE. Ale maldí tohle ignorují a na tuhle rértoriku, jak jsem psal staré lapat nemusíte. Takže pište k věci a bez omáčky . Kecy o třetí světové válce a ve Francii jsou kecy. Brusel to má docela pod palcem. Stejně psali idioti na seznamu a CTv o Usa před volbami s Flojdem. Nakonec vidíte autentická videa z ulic Usa – ne z Ghett černochů / v usa je asi 250 mil lidí/ A svět je tam svobodnější než kdekoliv v Eu nebo Asii. I když naruby. Tam víta Trumpa desítky tisíc lidí v době Covidu. UKAZUJTE POZITIVNÍ PŘIKLADY A NEDĚLEJTE TO SAMÉ CO MAINSTREAM . NESTRAŠTE, NESTRESUJTE LIDI. Pokud napíšete solidní článek, není třeba masírovat. My jsme inteligentní více než si VÁŽENÁ REDAKCE CZ24 MYSLÍTE ! A desítky článků o testech ze Slovenska , to už je uplná stoka sraček. Radši ukažte kdo ze Slováků to nechce, nebo jenom vaše redakce ? Vždyt lidé jsou už takhle vystresovaní, nemaj práci a jsou zamčeni. Takže jako já,vás postupně vymažou a jdou si zaběhat válka neválka , revoluce nepřevrat. Vždyt nezmůžou NIC. Válka jede – hybridně a to přiznal i mainstream . Místo Tomahawků létaj viry vyvinuté v Kalifornii ….Lidem už je jedno – testy, lidi chtěj práci, jídlo, svobodu. Čas pro vůdce nebo pro NWO.

Komentáře jsou uzavřené.