JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Vlastenecké Noviny: Uřezat koule tupým nožem? Negr, který znásilňoval u Litoměřic tvrdí, že si nic nepamatuje

LITOMĚŘICE: Třicetiletý odporný, špinavý, zkurvysyn a negerská svině Abdalláh Ibráhím Diallo včera stanul před soudem kvůli znásilnění nezletilé dívky, ke kterému došlo letos v červnu nedaleko Litoměřic. Obžalovaný se nechal slyšet, že si na daný incident nepamatuje a dodal, že neví, zda měl s dívkou i pohlavní styk či nikoliv. O tvrzení hovada negerského píše světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Negerský zkurvysyn, který mladou dívku znásilnil, do České republiky přijel z Německa. Tam neúspěšně žádal o azyl, a dokonce byl v zemi několikrát trestán. Měl by být davem lynčován a měly by mu být tupým nožem uřezány varlata, které by mu měli před popravou nacpat do jeho negerské odporně smradlavé tlamy?

Státní zástupkyně u soudu popsala celý incident. Uvedla, že obžalovaný negr dne 18. června odpoledne poblíž Lukavce nejprve dívku zezadu uchopil za rameno a pak ji povalil do trávy. Následně ji začal líbat, a i přes to, že se patnáctiletá dívka bránila, nechráněně ji znásilnil. Když negr z místa činu odcházel, vzal jí ještě mobilní telefon.

Policie tehdy muže krátce po činu zadržela a poslala jej do vazby. Podle informací negrovi za daný čin hrozí trest ve výši dva až deset let vězení. Směšné. Takové hovada by se měly preventivně na hranicích jako zločinci, kteří páchají zločin narušení hranice střílet do hlavy a nechat na místě shnít, jako výstraha pro jiný podobný migrující dobytek!

Uvádí se, že negerský dobytek narozený v Libyi, obžalobu obdržel ve francouzštině, v níž rovněž vypovídal.

Dobytek k věci řekl, že si nejprve myslel, že jede do Francie. Omylem se však ocitl v Česku a když vystoupil z vlaku, neměl ponětí, kde se nachází. Byl prý dezorientovaný. Na dívku, která byla později znásilněna, měl potkat u vlaku a chtěl jí údajně jen požádat o pomoc.

„Reagovala, jako bych byl nějaký zloděj, začala křičet, hodila po mně telefon. Lekl jsem se, jaké by to pro mě mohlo mít důsledky, mobil jsem jí chtěl vrátit,“ prohlásilo černé tupé nelidské hovado. Hodit davu a zavřít oči!

Lhář a neskutečná lidská svině, zkurvysyn a dobytek – zastřelit? Když jí chtěl telefon vrátit, dívka začala utíkat a on se vydal za ní. Z její strany bylo ale zřejmě jeho chování špatně pochopeno. „Ona si myslela, že chci něco jiného. Začala mě mlátit,“ lhal negr označován Diallo s tím, že on se jen chtěl bránit.

Poté dodal, že na místo přišel nějaký muž, k němuž pak daná dívka nasedla do auta. Společně prý začali volat policii. „Sám jsem chtěl policii zavolat, chtěl jsem jim dát ten její mobil a svoje papíry. Muž řekl, že to není problém,“ lhal lidský dobytek a odpad nelidské negerské rasy. Takové hovado by mělo být zlikvidováno, aby nešpinilo Zemi.

Odeslat komentář