JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Vzpoura agresivních afrických vetřelců na Sicílii – několik zraněných policistů (video)

SICÍLIE: Vzpoury muslimských invazistů se po požáru v řeckém táboře Moria stávají stále častějšími Zejména ti vetřelci, kteří jsou čekateli na azyl v Řecku nebo Itálii, ale jejich cíl cesty je Německo, Belgie, Británie, Švédsko či jiná multikulturně obohacená a štědrými dávkami oplývající země, už nehodlají dále čekat na to, zda jim bude azyl přidělen. Vetřelcům z tábora Moria se jeho zapálení vyplatilo – nemalá část už je ve vysněných zemích a ostatní cesta ještě čeká. Vyšlo to jim, nyní to tedy zkouší další…

Tři policisté byli v úterý pozdě večer zraněni v azylovém centru v sicilském městě Agrigento. Asi 65 muslimských vetřelců, převážně Tunisanů, házelo hasící přístroje, konstrukce postelí, rozbité sklo a další předměty na policii, přičemž zapalovali  matrace.

Předpokládá se, že šesti z těch, kteří byli v karanténě v přijímacím středisku, se podařilo uprchnout ze zařízení.

„Tyto epizody se odehrávají s alarmující frekvencí, ale nyní se považují za normální, což je nepřijatelné,“ řekl policejní mluvčí Valter Mazzetti.
„Současná situace by si měla vynutit úplnou revizi systémů dozoru v těchto centrech, která jsou tikajícími časovanými bombami. A to jak na úrovni zdravotní kvůli nouzové situaci s koronavirem, ale také z hlediska veřejného pořádku,“ prohlásil Mazzetti.

Dalo se to očekávat, protože zatím se jim násilí vyplácí podobně, jako tomu bylo na Morii. Jak dlouho asi potrvá, než se vetřelcům z tohoto zařízení podaří dostat do jejich “zemí zaslíbených”? Myslím, že namísto tvrdých trestů se většina z nich brzy objeví coby “nezletilci bez doprovodu” třeba v některém azylovém zařízení pro mládež v Německu nebo v některé z bezpočtu západoevropských no-go zón..

Na video ze Sicílie se můžete podívat zde:

Autor: Slovanka

Zdroj: https://voxpopuliblog.cz/

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář