JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

DŮKAZY, ŽE COVID-19 „PANDEMIE“ BYLA PLÁNOVÁNA, čtvrtá závěrečná část – TOP INFO

DŮKAZY, ŽE COVID-19 „PANDEMIE“ BYLA PLÁNOVÁNA, 1.ČÁST
cz24.news/dukazy-ze-covid-19-pandemie-byla-planovana-1-cast-top-info/

DŮKAZY, ŽE COVID-19 „PANDEMIE“ BYLA PLÁNOVÁNA, 2.ČÁST
cz24.news/dukazy-ze-covid-19-pandemie-byla-planovana-2-cast-top-info/

DŮKAZY, ŽE COVID-19 „PANDEMIE“ BYLA PLÁNOVÁNA, 3.ČÁST
cz24.news/dukazy-ze-covid-19-pandemie-byla-planovana-3-cast-top-info/

DŮKAZY, ŽE COVID-19 „PANDEMIE“ BYLA PLÁNOVÁNA, čtvrtá závěrečná část – TOP INFO
cz24.news/dukazy-ze-covid-19-pandemie-byla-planovana-4-cast-top-info/

 

SHRNUTÍ:

Byla pandemie plánována?


Lékaři z celého světa nazývají pandemii globálním zločinem, světovou diktaturou se sanitární výmluvou.

Dva roky před příchodem COVID-19 na scénu, Evropská unie, USA, Čína a další národy najednou začaly vyvážet desítky milionů testovacích souprav pro COVID-19.

V roce 1956 televizní vysílání uvedlo, že do roku 2020 bude nový virus chřipky pocházet z Asie a rozšířit se do celého světa.

V roce 2013 hudebník předpovídal globální pandemii s koronavirem v roce 2020. Věděl to kvůli osobnímu vyšetřování takzvaných „konspiračních teorií“.

V roce 2017 Anthony Fauci zaručil překvapivé propuknutí infekční choroby během prvního funkčního období Trumpovy administrativy.

Krátce před vypuknutím globální pandemie koronavirů Bill Gates zorganizoval globální cvičení na zvládání pandemie koronaviru: Event201.

Také krátce před vypuknutím pandemie Global Preparedness Monitoring Board oznámil světu, aby byli připraveni na pandemii koronaviru.

V roce 2018 Institut pro modelování nemocí (Institute for Disease Modeling ) oznámil globální pandemii chřipkového viru pocházejícího z Číny v oblasti Wuhan.

V roce 2018 Bill a Melinda Gatesovi oznámili, že v nadcházejících letech dojde ke globální pandemii vytvořeného viru.

Koronavirus SARS-CoV-2 mohl být vytvořen v Bio Safety Lab Level 4 ve městě Wuhan, která získala miliony dolarů od Anthony Fauciho.

Existovalo několik filmů velmi detailně líčících pandemii koronaviru, a dokonce zmiňují hydroxychlorochin jako lék.

Komiksová kniha, vytvořená v Evropské unii, líčí virus šířící se po celém světě. Krize je řešena zavedením totalitní lékařské tyranie.

Letní olympijské hry v roce 2012 hrály pandemii koronaviru během jejich otevírací show.

Investigativní novinář Harry Vox předpověděl v roce 2014, že by mohla být vytvořena globální pandemie‚ aby vládnoucí třída‘ mohla zavést vyšší úroveň autoritářské kontroly.

Investigativní novinář Anthony Patch předpověděl globální pandemii s umělým virem, který by byl použit pro vynucení DNA vakcíny, kterou se přeprogramuje lidstvo.

Dr. Carrie Madej studovala DNA vakcíny po celá desetiletí a říká, že plánem je použít vakcínu COVID-19 k zahájení procesu transhumanismu: přeprogramování lidské DNA.

Důstojník CIA Dr. John Coleman studoval tajné společnosti a říká, že jejich cílem je snížení populace na Zemi prostřednictvím organizovaných pandemií smrtelných nemocí s rychlým průběhem.

Ve státě Georgia byl v roce 1980 postaven obrovský památník s deseti zásadami pro lidstvo, v osmi jazycích.

Prvním z těchto „deseti přikázání“ je, že lidstvo musí být omezeno na půl miliardy lidí.

Bill Gates řekl během rozhovorů TED, že nové vakcíny lze použít ke snížení světové populace o 10–15%.

Mike Adams, „zdravotní strážce“, před lety předpovídal to, co se nyní děje: uvolnění upravené biologické zbraně, následovaný mandátem na vakcíny, obrovské vládní financování pro vakcínový průmysl a vakcína, která se vyvíjí v rekordním čase. Předpověděl také, že tato vakcína zabije v průběhu několika let nespočet lidí.

V roce 2010 Rockefellerova nadace zveřejnila „Scénář pro budoucnost …“, v němž popisují nadcházející globální pandemii, která by měla vyústit v implementaci autoritářské kontroly nad lidmi, která se po pandemii ještě zintenzivní.

V roce 2020 Rockefellerova nadace vydává příručku o tom, jak vytvořit tento svět kontroly, s podrobným průvodcem. Říká se, že život se nemůže vrátit zpět do normálu, dokud se svět nestane „uzamčeným“ s touto kontrolou autoritářských vlád shora dolů.

Je opravdu vidět, že Bill Gates a mnoho dalších po celém světě jsou ihned ochotni k převzetí kontroly bezprecedentním způsobem, s prosazováním ID vakcín, mikročipy, které budou implantovány do lidí, nařizováním nošení obličejových masek, sociální distancování, nucené uzamikáníy, extrémní trasování kontaktů, atd.

Součástí této kontroly shora dolů je extrémní cenzura každého jednotlivého hlasu z řad lékařů, vědců a dalších odborníků, kteří kritizují, co se děje.

Všechny předpovědi byly provedeny krátce předtím, než se to stalo

Pamatujte, že každá jednotlivá předpověď této pandemie byla oznámena několik let nebo dokonce měsíců předtím, než k ní došlo . To je významné. Gates a Fauci lžou svému publiku, když říkají „historie nám říká, že se to stane“, protože neexistuje žádný historický základ pro zajištění globální pandemie koronaviru během několika měsíců či let.

Nikdy v historii se nic takového nestalo, v takovém globálním měřítku.

Skutečnost, že taková historicky jedinečná událost byla předpovězena velmi podrobně – filmy, pořady, vyšetřovatelé, lékaři, ti, kteří financují laboratoře, které tyto viry vyvíjejí, ti, kteří vydělávají miliardy z těchto pandemií, ti, kteří chtějí vytvořit zcela novou úroveň kontroly v našem světě atd. – ukazuje, že to bylo plánováno.

Existují náznaky toho, že se s pandemií manipuluje?

Dosud jsme se dívali na náznaky, že pandemie byla plánována dopředu. Pokud je to skutečně zorganizováno, mělo by to být také zřejmé během pandemie. Plánovaná pandemie je také řízená pandemie. Skutečně pozorujeme, že se s pandemií manipuluje? Absolutně. Na dalších příspěvků na StopWorldControl.com odhaluje, jak doslova každý lékařský, vědecký, vládní, vzdělávací a novinářské hlas, který se liší od mediální propagandy, je agresivně cenzurovaný. Nikdy v historii lidstva neexistovala po celém světě taková globální cenzura lékařů a respektovaných vědců!

Big Tech (Google, Facebook, Twitter, Apple atd.) spolupracuje s Big Pharma (farmaceutický průmysl za několik miliard dolarů), aby potlačil každý hlas, který zpochybňuje jejich propagandu.

Kromě toho existuje bezprecedentní projev celosvětových podvodů s čísly covid. Doslova každá informace o COVID-19 je nepravdivá. Zdravotnický personál po celém světě připustil, že je na ně vyvíjen velký tlak a dokonce je jim přímo uloženo registrovat každého pacienta jako covid pacienta a každou smrt – bez ohledu na příčinu – jako covid smrt. Důkazy pro toto pobuřující tvrzení můžete vidět v této šokující expozici největšího podvodu v historii světa.


Plán ovládnout svět

Mluvili jsme o skupině lidí, kterým se říká „globalisté“. Kdo jsou vlastně tito „globalisté“? Jsou to bohatí a vlivní lidé z celého světa, kteří plánují vytvoření jedné globální vlády. To jim umožní ovládat každého člověka na planetě. Jejich strategií je ovládnout všechny oblasti našich společností: zdravotnictví, potravinářský průmysl, média, vlády, náboženství, všechno.

Celková světová nadvláda byla ďábelskou touhou mnoha mocných vůdců v celé světové historii. Jen si pomyslete na notoricky známá světová impéria Říma, Velké Británie, Peršanů, Rusů atd. Více nedávno se Hitler pokusil stát se vrcholným světovým vůdcem.

Tato zvrácená vášeň neopustila zkorumpovaná srdce lidstva, ale prostředky k dosažení tohoto cíle se změnily.

Místo toho, aby napadli národy tanky a bazukami, nyní zotročují lidstvo silou strachu. Jakmile vytvoří dostatečnou paniku, mohou představit „řešení“. Toto řešení však znamená odstranění naší svobody a podrobení nás jejich kontrole.

Hlavními hráči v globalismu jsou Organizace spojených národů, Světové ekonomické fórum, Světová zdravotnická organizace, Evropská unie, Mezinárodní měnový fond, Světová banka a zejména mnoho soukromých bank, které již v podstatě ovládají svět. Mnoho z těchto globalistů se nedávno stalo otcem události zvané DAVOS, kde vyjádřili, jak bude pandemie použita k zavedení jejich plánů. Zde jsou některá z jejich prohlášení: (18 )

„Nyní je historický okamžik v čase, nejen v boji proti viru, ale také pro PŘETVOŘENÍ SYSTÉMU.

Pandemie představuje příležitost k OBNOVENÍ SVĚTA.

Svět musí jednat společně a rychle, aby ZRUŠIL VŠECHNY ASPEKTY našich společností a ekonomik, od vzdělávacích po sociální kontakty a pracovní podmínky.

KAŽDÉ ZEMĚ, od Spojených států po Čínu, se musí účastnit a každé odvětví, od ropy a zemního plynu po technologie, musí být TRANSFORMOVÁNO. “

Klaus Schwab, zakladatel Světového ekonomického fóra

Světové ekonomické fórum vytvořilo „kolovrátek“ se všemi svými cíli. Na něm můžeme vidět následující tři „projekty“: Covid19 následovaný globálním řízením a internetovým řízením.

Nikdo nechce tyto organizace

Ani jediný člověk na zemi nehlasoval pro tyto organizace, aby jen existovaly, natož aby převzaly plnou kontrolu nad našemi životy, komunitami, zaměstnaností, zdravím, průmyslem, atd. Přesto se prezentují jako naši světoví vůdci, kteří plánují celou naši budoucnost.

Světová zdravotnická organizace se stala šéfem našeho zdraví, aniž by si ji kdokoli z nás vybral.

Uplatňují tyranii v běžných médiích a sociálních médiích, kde není povoleno vyjádření lékařské nebo vědecké odbornosti, pokud to není v souladu s pokyny této „světové“ organizace.

Desítky tisíc lékařů a vědců byly po celém světě cenzurovány prostřednictvím Facebooku, Youtube a Twitteru.

Proč? Protože tito giganti v sociálních médiích uvádějí, že POUZE to, co říká Světová zdravotnická organizace, je pravda. To je jasný příklad světové tyranie globalistů. Nainstalují své vlastní „světové“ instituce – které mají NULOVOU autoritu nad kýmkoli z nás – ale jednoduše proto, že se nazývají „světovými“ vůdci, přebírají autoritu nad celým lidstvem.

To znamená úplnou ztrátu lékařské svobody, ztrátu svobody projevu, ztrátu skutečné vědy, ztrátu skutečné žurnalistiky a zavedení diktatury organizacemi, pro které nikdo nehlasoval, vedené jednotlivci, které nikdo nechtěl, a přesto se jednoduše chopí vlastnictví našeho světa.

Jsou to velcí, tlustí, zlí tyrani na hřišti, kteří si hrají šéfy nad všemi lidmi.

Světovou zdravotnickou organizaci řídí terorista

Šéf Světové zdravotnické organizace byl členem násilné revoluční komunistické strany v Etiopii, Tigray lidové osvobozenecké fronty (Tigray People’s Liberation Front ). (19) Ministerstvo vnitřní bezpečnosti jasně uvádí:

„TPLF se kvalifikuje jako teroristická organizace III. úrovně … na základě jejích násilných aktivit …“

Zamyslete se nad tím: muž, který řídí Světovou zdravotnickou organizaci, je doslova komunistický terorista, který se podílel na zavedení komunismu v Etiopii. Ten samý muž nyní šikanuje celý svět, říká nám všem, co můžeme a co nemůžeme, cenzuruje každého zdravotníka, který má jiný názor, požaduje od celého lidstva slepou poslušnost a zároveň dává mandát k očkování jejich finančnímu sponzorovi číslo jedna: Billu Gatesovi.

Je to svět, ve kterém chcete od nynějška žít?

Stále více pandemií, dokud se lidstvo nepodrobí

Globalisté dokonce vyhrožují lidstvu ještě větším utrpením, pokud se nepodrobí jejich úplné kontrole. Princ Charles se nedávno připojil k DAVOSu a veřejně prohlásil:

Pokud nyní neprovedeme „velký reset“, bude pandemií stále více. (18)

Bill Gates tomu již říká „pandemie číslo jedna“ a hovoří o „pandemii č. dva a tři“ . Výzkumník, který v roce 2013 předpovídal výskyt pandemie koronavirů v roce 2020, po níž budou následovat nepokoje, uvedl, že plánem je vytvoření řady pandemií v letech 2020-2030.

Toto desetiletí je vybraným časovým rámcem, který má svět proměnit v jednu velkou banánovou republiku, kterou ovládají šílení šílenci, kteří vylidňují Zemi a zotročují zbytek lidstva.

Plánují způsobit tolik pandemií, kolik je potřeba, aby zlomili lidstvo, dokud se každý nepodřídí jejich globální kontrole. Povinné očkování je klíčem k jejich plánu, protože vakcíny nás propojí s globálními kontrolními systémy. Pouze očkovaní se budou moci volně pohybovat.

Začínáte chápat, proč více než 500 lékařů z Německa, 600 lékařů ze Španělska, tisíce lékařských odborníků z USA a mnoho dalších z celého světa nazývá tuto pandemii „globálním“ zločinem?


Vedoucí katolické církve varují lidstvo

Jistý arcibiskup a několik kardinálů římskokatolické církve napsalo dopis pro lidstvo, aby nás varovali před globální tyranií pod rouškou COVID-19. Toto je výňatek z této historické zprávy, která byla přeložena do mnoha jazyků a zaslána vůdcům po celém světě. (20)

Máme důvod se domnívat, na základě oficiálních údajů o výskytu epidemie v souvislosti s počtem úmrtí, že existují mocnosti, které mají zájem na vyvolání paniky mezi světovou populací s jediným cílem trvale uvalit nepřijatelné formy omezení na svobody, ovládání lidí a sledování jejich pohybu. Zavedení těchto neliberálních opatření je znepokojivou předehrou k realizaci světové vlády mimo veškerou kontrolu.

Existuje naděje? Co můžeme udělat?

Máme nějakou naději pro naši budoucnost, nebo jsme se vzdali nemilosrdným rukám těchto zlých megamiliardářů, kteří chtějí vylidnit Zemi a získat úplnou kontrolu nad lidstvem?

Ano, existuje naděje. Budoucnost je jasnější, než si dokážeme vůbec představit!
Nejedná se o scénář zkázy a pochmurnosti, ale o probuzení a výzvu k tomu, aby lidstvo přestalo slepě věřit mafiánským mediím a zvráceným politikům a aby povstalo k boji za lepší budoucnost a svobodu. Zvu vás, abyste se připojili k jedinečnému a historickému hnutí globálních bojovníků za svobodu, které povede lidstvo do nové éry naděje, obnovy a větší svobody, než jsme kdy poznali.

Podělte se o pravdu!
Vedle jejího sdílení s rodinou a přáteli, důrazně doporučujeme, abyste šli ještě o krok dál a skutečně se stali těmi, kteří změní svět. Sdílejte tento web s těmi, kteří ovlivňují naši společnost. Ne všichni jsou zkorumpovaní. Mnoho vůdců je jednoduše podvedeno, protože byli vyškoleni, aby nikdy nezpochybňovali příběh. Je na nás, abychom je informovali.

 

Sdílejte!

DŮKAZY, ŽE COVID-19 „PANDEMIE“ BYLA PLÁNOVÁNA, 1.ČÁST
cz24.news/dukazy-ze-covid-19-pandemie-byla-planovana-1-cast-top-info/

DŮKAZY, ŽE COVID-19 „PANDEMIE“ BYLA PLÁNOVÁNA, 2.ČÁST
cz24.news/dukazy-ze-covid-19-pandemie-byla-planovana-2-cast-top-info/

DŮKAZY, ŽE COVID-19 „PANDEMIE“ BYLA PLÁNOVÁNA, 3.ČÁST
cz24.news/dukazy-ze-covid-19-pandemie-byla-planovana-3-cast-top-info/

DŮKAZY, ŽE COVID-19 „PANDEMIE“ BYLA PLÁNOVÁNA, čtvrtá závěrečná část – TOP INFO
cz24.news/dukazy-ze-covid-19-pandemie-byla-planovana-4-cast-top-info/

 

Třetí část ZDE

Druhá část ZDE

První část ZDE

Odeslat komentář