JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

DŮKAZY, ŽE COVID-19 „PANDEMIE“ BYLA PLÁNOVÁNA, 3.ČÁST – TOP INFO

Sdílejte!

DŮKAZY, ŽE COVID-19 „PANDEMIE“ BYLA PLÁNOVÁNA, 1.ČÁST
cz24.news/dukazy-ze-covid-19-pandemie-byla-planovana-1-cast-top-info/

DŮKAZY, ŽE COVID-19 „PANDEMIE“ BYLA PLÁNOVÁNA, 2.ČÁST
cz24.news/dukazy-ze-covid-19-pandemie-byla-planovana-2-cast-top-info/

DŮKAZY, ŽE COVID-19 „PANDEMIE“ BYLA PLÁNOVÁNA, 3.ČÁST
cz24.news/dukazy-ze-covid-19-pandemie-byla-planovana-3-cast-top-info/

DŮKAZY, ŽE COVID-19 „PANDEMIE“ BYLA PLÁNOVÁNA, 4. ČÁST
cz24.news/dukazy-ze-covid-19-pandemie-byla-planovana-4-cast-top-info/

 

Pandemie roku 2020 je popsána s děsivými podrobnostmi ve scénáři pro budoucnost od Rockefellerovy nadace z roku 2010

V roce 2014 předpověděl investigativní novinář Harry Vox plánovanou globální pandemii

Odkazuje na slavný dokument Rockefellerovy nadace, ve kterém všechno, co vidíme nyní, jak se děje, doslova předpověděl ve velkém detailu: globální pandemie, uzamčení populace, zhroucení ekonomiky a uložení autoritářské kontroly.

Dokument s názvem „Scénář budoucnosti technologie a mezinárodního rozvoje“. (9) To říká všechno: scénář pro budoucnost.

Má kapitolu nazvanou „LockStep“, ve které se uvádí globální pandemie, jako by se to stalo v minulosti, ale která je jasně zamýšlena jako zkouška do budoucnosti.

Scénář pro budoucnost „pokračuje srovnáním dvou různých odpovědí na jimi předvídanou pandemii: USA pouze‚důrazně nedoporučuje‘ lidem létání, zatímco Čína zavedla povinné karantény pro všechny občany. První odpověď je obviňována z ještě většího šíření viru, přičemž je chváleno zavedení dusivého uzamčení. Dále popisuje
implementaci totalitní kontroly:

Během pandemie národní vůdci po celém světě napnuli svou autoritu a uložili vzduchotěsná pravidla a omezení, od povinného nošení obličejových masek až po
kontrolu tělesné teploty u vstupů do společných prostor, jako jsou vlaková nádraží a supermarkety.

 

Je zřejmé, že podrobení se autoritě je požadovanou odpovědí. Podle tohoto „scénáře budoucnosti“ se to ale zhoršuje:

„I po odeznění pandemie se tato autoritativnější kontrola a dohled nad občany a jejich aktivitami zasekla a dokonce zesílila.“

„V rozvinutých zemích měl tento zvýšený dohled mnoho podob: například biometrické ID pro všechny občany a přísnější regulace klíčových průmyslových odvětví, jejichž stabilita byla považována za zásadní pro národní zájmy.“Podle Rockefellerovy nadace musí globální pandemie vyústit ve zvýšenou kontrolu, kde se lidé rádi vzdají své svobody, aby se znovu cítili v bezpečí.

Příručka pro globální kontrolu

Nyní, když je ohlášená pandemie skutečně tady, přišla stejná Rockefellerova nadace s krokem dva: příručka o tom, jak během této pandemie implementovat nové kontrolní systémy. Svět se může znovu otevřít pouze tehdy, když jsou k dispozici všechny požadované řídicí sítě.

Když zkombinujete dva dokumenty Rockefeller, uvidíte plán:

1) Nejprve ohlašují globální pandemii s koronaviry a říkají, k čemu by to mělo vést: zcela nová úroveň autoritářské kontroly.

2) Zadruhé dávají praktické kroky, jak tento kontrolní systém použít.

Toto jsou ilustrace a citace z jejich průvodce:

„Digitální aplikace a sledovací software chráněný ochranou soukromí by měly být široce používány, aby umožnily úplnější sledování kontaktů.“

„Abychom mohli plně ovládnout epidemii Covid-19, musíme testovat většinu populace každý týden.“

Podle jejich „Scénáře budoucnosti“ by celá světová populace měla dostat digitální ID, které ukazuje, kdo dostal všechny vakcíny. Bez dostatečného očkování bude odepřen přístup do škol, koncertů, kostelů, veřejné dopravy atd.

Nyní v roce 2020 přesně toto požaduje Bill Gates a mnoho vlád.

Musí být zkontrolovány všechny kontakty

Na zveřejněném vládním videu (10) vidíme rozhovor mezi bývalým americkým prezidentem Billem Clintonem a Andrewem Cuomo , guvernérem státu New York. Diskutují o tom, jak nastavit velký kontrolní systém k testování celé populace a kontrolu všech jejich kontaktů. Diskutují o tom, jak vybudovat armádu k provádění tohoto kontrolního systému.

„Musí být jmenovány stovky a stovky kontrolních agentů. Vyzkouší každého a poté zkontrolují všechny jeho kontakty. V tomto měřítku se to ještě nikdy nedělo. Toto je armáda vyšetřovatelů, kteří budou kontrolovat kontakty všech. “

Andrew Cuomo, guvernér NEW YORKU

 

Zcela nová úroveň globální kontroly

Bill Gates také objasnil, že pouze lidé, kteří byli očkováni proti Covid-19, by měli mít povoleno cestovat, chodit do školy, účastnit se schůzek a pracovat. (11) Digitální ID vakcín se již vyvíjejí (12) a Gates má patent na technologii, která umožňuje dohledat tělo jednotlivce kdekoli. Tato technologie se nazývá WO2020-060606 (13) . Kromě toho chce Gates zřídit globální monitorovací síť, která bude sledovat každého, kdo přišel do kontaktu s Covid-19 (14).


Plán: vstříknout lidstvu vakcínu pozměňující DNA

Slavný investigativní novinář Anthony Patch dělal několik let výzkum týkající se plánů řídit svět, pomocí vytvořené pandemie a povinných vakcín. Během rozhovoru v roce 2014 tento výzkumník předpověděl následující:

„Uvolní umělý koronavirus.“ V důsledku toho budou lidé požadovat vakcínu, která by je chránila. Tato vakcína přidá do těla osoby třetí kmen DNA, což z nich v podstatě učiní hybrid. Jakmile je člověku podána injekce, téměř okamžitě jeho DNA prochází transformací.
Tato genetická změna způsobí, že lidé ztratí schopnost myslet sami za sebe, aniž by si byli vědomi, že se to stalo. Lze je tedy snadněji ovládat a stanou se otroky elity.“

Samozřejmě to zní šíleně a šílené to opravdu je. Přesto si musíme být vědomi toho, že tento profesionální vyšetřovatel není blázen. Udělal roky výzkumu a to je to, co v průběhu let objevil.

Musíme být opatrní, abychom neodmítli spolehlivé znalosti založené na mnoha letech výzkumu, jednoduše kvůli našemu vlastnímu nedostatečnému pochopení těchto témat.


20 let výzkumu říká: vakcína změní naši DNA

 

Doktorka Carrie Madej řídila dvě velké kliniky v Georgii, než šla do Dominikánské republiky dělat humanitární práci. Za posledních dvacet let studovala DNA a vakcíny a natočila naléhavé video, ve kterém varuje, že existuje plán na injekční očkování lidstva velmi nebezpečnými vakcínami proti Covid-19. Účel těchto nových vakcín bude dvojí:

1) přeprogramovat naši DNA a udělat z nás hybridy, které se snáze ovládají.

2) připojit nás k umělé inteligenci pomocí digitálního ID vakcíny, které také otevře zcela novou oblast kontroly.

Tato lékařská expertka říká, že několikrát pozorovala, jak se nemoci šíří na populaci pomocí letadel. Z bezpečnostních důvodů o tom není ochotna sdílet více podrobností na veřejnosti.

Vylidňujte Zemi prostřednictvím organizovaných epidemií


Dr. John Coleman byl zpravodajský důstojník CIA, který napsal knihu nazvanou „Výbor 300“. Vysvětluje v něm, jak tajné společnosti manipulují s vládami, zdravotnictvím, potravinářským průmyslem, médii atd. Tuto knihu lze najít na webových stránkách CIA. (15)

Jedním z hlavních cílů mnoha tajných společností, které kontrolují vlády a média, je vylidnit Zemi.

Dr. Coleman říká o jejich strategii následující:

„Nejméně 4 miliardy zbytečných pojídačů budou odstraněny do roku 2050 prostřednictvím omezených válek a organizovaných epidemií smrtelných rychle působících nemocí .“


Udržujte lidskou populaci pod 500 000 000 jedinců

V roce 1980 byl v Georgii postaven žulový pomník, kterému se říkalo Guidestones (česky Poradní kameny – překl.). Sada 10 pokynů je zapsána do struktury v osmi moderních jazycích a kratší zpráva je zapsána v horní části struktury ve čtyřech starodávných jazykových skriptech. První pokyn je následující:

1. Udržujte lidstvo pod 500 000 000 v trvalé rovnováze s přírodou.


Důstojník CIA Dr. Coleman odhalil, že jednou z jejich metod „udržování lidstva“ je způsobování „organizovaných epidemií smrtelných rychle působících nemocí“.

Používání vakcín ke snížení populace

Během rozhovorů TED Bill Gates zopakoval tento cíl, když doslova řekl, že nové vakcíny lze použít ke snížení světové populace o 10 – 15%! (16)„Na Zemi nyní žije 6,7 miliardy lidí a brzy jich bude 9 miliard. Můžeme však toto číslo snížit o deset až patnáct procent, pokud odvezeme dobrou práci s novými vakcínami, zdravotní péčí a antikoncepcí “. 

Gates, prodejce vakcín

Vakcína Covid19 pro kontrolu populace?

Mike Adams je publikovaný vědec v oblasti potravin, autor populárně vědecké knihy Food Forensics a zakladatel laboratoří CWC akreditovaných ISO. Před lety řekl toto:

V populačních centrech bude uvolněna upravená biologická zbraň. Budou se ozývat výzvy k masivnímu vládnímu financování vakcínového průmyslu, aby přišel s vakcínou.

Jako zázrakem budou mít vakcínu vyvinutou v rekordním čase. Od každého se bude požadovat, aby se postavil do řady a nechal si píchnout tuto vakcínu.

Skutečně došlo k uvolnění upravené biologické zbraně, následované mandátem na očkování, obrovským vládním financováním pro očkovací průmysl a vakcínou, která se vyvíjí v rekordním čase.

Zbytek jeho poselství je, že tato vakcína začne během několika let pomalu zabíjet miliony – ne-li miliardy – lidí. Bude to vakcína proti zabíjení, určená ke snížení světové populace.

Existuje naděje? Co můžeme udělat?

Máme nějakou naději pro naši budoucnost, nebo jsme se vzdali nemilosrdným rukám těchto zlých megamiliardářů, kteří chtějí vylidnit Zemi a získat úplnou kontrolu nad lidstvem?
Ano, existuje naděje. Budoucnost je jasnější, než si dokážeme vůbec představit!
Nejedná se o scénář zkázy a pochmurnosti, ale o probuzení a výzvu k tomu, aby lidstvo přestalo slepě věřit mafiánským mediím a zvráceným politikům a aby povstalo k boji za lepší budoucnost a svobodu. Zvu vás, abyste se připojili k jedinečnému a historickému hnutí globálních bojovníků za svobodu, které povede lidstvo do nové éry naděje, obnovy a větší svobody, než jsme kdy poznali.

Podělte se o pravdu!
Vedle jejího sdílení s rodinou a přáteli, důrazně doporučujeme, abyste šli ještě o krok dál a skutečně se stali těmi, kteří změní svět. Sdílejte tento web s těmi, kteří ovlivňují naši společnost. Ne všichni jsou zkorumpovaní. Mnoho vůdců je jednoduše podvedeno, protože byli vyškoleni, aby nikdy nezpochybňovali příběh. Je na nás, abychom je informovali.

 

Sdílejte!

DŮKAZY, ŽE COVID-19 „PANDEMIE“ BYLA PLÁNOVÁNA, 1.ČÁST
cz24.news/dukazy-ze-covid-19-pandemie-byla-planovana-1-cast-top-info/

DŮKAZY, ŽE COVID-19 „PANDEMIE“ BYLA PLÁNOVÁNA, 2.ČÁST
cz24.news/dukazy-ze-covid-19-pandemie-byla-planovana-2-cast-top-info/

DŮKAZY, ŽE COVID-19 „PANDEMIE“ BYLA PLÁNOVÁNA, 3.ČÁST
cz24.news/dukazy-ze-covid-19-pandemie-byla-planovana-3-cast-top-info/

DŮKAZY, ŽE COVID-19 „PANDEMIE“ BYLA PLÁNOVÁNA, 4. ČÁST
cz24.news/dukazy-ze-covid-19-pandemie-byla-planovana-4-cast-top-info/

 

 

Pokračování v čtvrté části

Druhá část ZDE

První část ZDE

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář